Pagājušā gada vasarā strādāju lielveikalā SKY. Nākot mājās pēc 12 stundu darba dienas, jutu ļoti lielu nespēku.
Aizgāju pie savas ģimenes ārstes, man izdarīja kardiogrammu un nekavējoties aizveda ar ātrās palīdzības mašīnu uz Gaiļezera slimnīcu. Uzņemšanas nodaļā ārste man prasīja, kādas zāles es lietoju. Izrādījās, ka zāles, kuras man bija izrakstījusi ģimenes ārste un kuras es regulāri lietoju jau kādus piecus gadus pret augstu asinsspiedienu, bija izraisījušas sirds ritma traucējumus. Slimnicā tika veikta izmeklēšana. Ārstējošā ārste piedāvāja EKS implantāciju. Tas nozīmē, ka jāveic operācija, lai liktu aparātiņu sirds darbības uzlabošanai. Es atteicos, parakstījos par atteikšanos no operācijas un teicu, ka viss var mainīties un es atkal varēšu pilnvērtīgi dzīvot. Ārste neticīgi pasmaidīja un teica, ka tad ir jānotiek brīnumam. Es atbildēju, ka brīnums arī notiks, un aizbraucu uz mājām. Ārstēšanos turpināju pie ģimenes ārstes. Tika izrakstītas citas zāles, kuras es arī paklausīgi dzēru. Regulāri tika veiktas kardiogrammas un analīzes. Gribēju zināt arī citu speciālistu viedokli, apmeklēju kardiologus. Atbildes bija dažādas. Daži teica, ka kādu laiku es tā varu dzīvot, bet citi runāja tikai par operāciju. Bija jāiet arī pie ritmologa. Par piecu minūšu vizīti samaksāju 25 latus, lai dzirdētu šausmu stāstu, kas ar mani notiks, ja es nepiekritīšu operācijai. Nekur vairs iet nedrīkstu, varu nokrist, pa kāpnēm iet nedrīkstu, mašīnu vadīt nedrīkstu, obligāti jāveic operācija. Ārsts teica, nekas sarežģīts, tikai neliela kārbiņa jāiešuj sirds rajonā. Viņš pats veicot tāda veida operācijas. Es atteicos. Ārsts teica, lai padomāju. Nākamajā rītā 9.00 viņš man zvanīja. Man jau bija sarunāta vieta slimnīcā, jādabū nosūtījums un jābrauc. Aizgāju pie ģimenes ārstes un teicu, ka atsakos. Ārste centās mani pierunāt. Bet es uzrakstīju atteikumu, parakstījos un noslēdzu slimības lapu.

Manas veselības problēmas bija ierakstītas lūgsanu sarakstā, katru dienu grupiņas cilvēki par mani lūdza. Kādu reizi jutos sagurusi, grupas vadītāja par mani lūdza un es jutu reālu dziedināšanu. Nākamajā rītā bija pēdējā reize, kad iedzēru zāles

Kopš dienas, kad vairs nedzeru zāles, ir pagājis pus gads. Es izrakstīju rakstu vietas no Bībeles par dziedināšanu, katru rītu pateicos un slavēju Dievu par dziedināšanu un apliecinu to ar Rakstu vietām. Esmu bijusi četros inkaunteros, kur kalpotāji lūdza par dziedināšanu. Paldies kalpotājiem un mājas grupiņai par lūgšanām. Tagad esmu pilnīgi vesela varu fiziski strādāt. Nekādus sirds traucējumus nejūtu. Slava Dievam!

Agra Pētersone.