Augustā aprit seši gadi,  kopš notika draudzes „Kristus Pasaulei” pirmais trīs dienu seminārs jeb inkaunters. Šajos pasākumos ir notikušas radikālas izmaiņas ar tālejošām, pozitīvām sekām ļoti daudzu dzīvēs – cilvēki personīgi satikuši un iepazinuši Dievu, saņemtas dziedināšanas no neārstējamām slimībām, kā arī atbrīvošana no depresijas, mazvērtības, atstumtības un citām emocionālām problēmām, daudzi ieguvuši iekšējo brīvību, dziedinātu pašapziņu, kā arī tikuši vaļā no smagām atkarībām, piemēram, tādām kā alkohols, narkotikas un azartspēles.Augustā aprit seši gadi,

 

Augustā Siguldas tuvumā notiks divi šādi  semināri jeb inkaunteri no 12. – 14. augustam un no 26. – 28. augustam, kuru apmeklēs cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām un ciemiem. Tajā kalpos speciāli sagatavota kalpotāju komanda un tiks runāts par dažādām svarīgām tēmām, kas ir jāzina katram kristietim. Kalpotāji sludinās, liecinās, un dalībniekiem būs iespēja aizpildīt anketu, kuras jautājumi rosinās pārdomāt savu pagātni un tādejādi palīdzēs apzināties savu problēmu īsto cēloni. Par visiem cilvēkiem individuāli tiks aizlūgts, lai palīdzētu atbrīvoties no depresijas, atkarībām, slimībām un citām problēmām.

Novēlam katram semināra dalībniekam būt ar atvērtu sirdi pret Dievu un saņemt visu, ko Viņš sagatavojis!

 

Ikviens, kurš vēlas piedalīties seminārā, mīļi aicināts pieteikties uz otro augusta inkaunteru, kurš notiks no 26. – 28. augustam.

 

Pieteikties pa tālruni 20 016 806 Luīzei.

 

Dace Daubere