Aizpagājušajā dievkalpojumā Aija liecināja par to,
kādas grandiozas izmaiņas viņas un apkārtējo dzīvē ir ienesis Dievs un draudze „Kristus Pasaulei”. Vienpadsmit gadus Aija bija narkomāne, 2000. gadā viņa sastapās ar dzīvo Dievu, kas atbrīvoja viņu no narkotiku atkarības. Taču, lai arī Aija gāja dzīvā draudzē, viņa neredzēja izmaiņas savā personībā un attiecībās ar cilvēkiem.

Pirms trim gadiem Aija uzzināja par tikko izveidoto „Kristus Pasaulei” draudzi. Savu iepriekšējo kristietības dzīvi un „Kristus Pasaulei” Aija salīdzina ar dažādiem šķidrumiem. Ja viņas sākotnējā kristietes dzīve šķita parasta un „atšķaidīta”, tad „Kristus Pasaulei” ir kā visa labā esence – koncentrāts.

„Manā ģimenē ir notikušas ļoti lielas izmaiņas. Man ir trīs bērni, par kuriem varu teikt, ka tas ir īsts brīnums. Mans divdesmitgadīgais dēls Kristaps ir pats izvēlējies būt ar Dievu laikā, kad lielākā jauniešu daļa izvēlas kaut ko pavisam citu. Vidējā meita Ieviņa katru rītu grib celties ātrāk, lai pavadītu laiku ar Dievu, viņai ir attiecības ar Dievu. Manai mazajai meitiņai Katei ir tikai seši gadi, taču katrā dievkalpojumā viņa nāk un ziedo savu naudiņu. Viņa var izvēlēties nopirkt savu mīļāko saldumu Rafaello, taču viņa labāk vēlas ziedot Dievam un nopirkt kaut ko lētāku par pārējo naudiņu. Esmu ļoti laimīgs cilvēks! Nesaku, ka ir viegli, taču grūtības man un tev nāk tikai un vienīgi par labu,” – tā par savu dzīvi stāsta Aija.

Izmainījušās ir arī Aijas attiecības ar viņas vīru. Viņas draudzenes skatās skeptiski uz izmaiņām savu vīru raksturos, taču Aija viņām droši saka, ka sieviete nevar vīrieti izmainīt, taču Dievs to var! Aijas vīrs bija ļoti negatīvs, nospiests cilvēks un ikdienas dzīve kopā ar viņu bija sarežģīta. Taču tagad, esot draudzē „Kristus Pasaulei”, Aijas attiecības ar vīru ir kardināli mainījušās, mainoties vīra raksturam. Viņas vīrs tagad rūpējas, lai viņu attiecības būtu tādas, kā Dievs tās paredzējis. Viņš ikdienas cenšas iepriecināt savu sievu. Aija saka, ka vīrs tagad dara tik mīļas un romantiskas lietas kā nekad iepriekš.

Aija ir tik laimīga, jo viņai ir Dievs, lielisks mācītājs, labi draugi, kam uzticēties un pilnībā dziedināta ģimene. Caur draudzi „Kristus Pasaulei” ir notikuši brīnumi, uz kuriem Aija pat necerēja.

Aijas liecību pierakstīja Laura Zeniņa.