Pagājušajā svētdienā draudzes Kristus Pasaulei mājas grupas aizvadīja savus neformālos pasākumus,
kuru mērķis ir sadraudzēties un tuvāk iepazīties ar jauniem cilvēkiem un interesanti pavadīt laiku neformālā gaisotnē. Aijas vadītā mājas grupa nolēma doties izjādē ar zirgiem jūras krastā.

Aija atklāja, ka līdzīgu pasākumu organizējusi jau pagājušā gada vasarā. Visiem izjādes dalībniekiem tas ļoti paticis, tāpēc šajā vasarā nolemts ideju atkārtot vēlreiz. Pasākuma zirgus īrēja no zirgu kluba „Īriss” Vecāķos, kopā bijuši septiņi aulekšotāji. Visi pasākuma dalībnieki devušies uz stalli, kas izskatījies pēc veclaicīga rančo, lai izvēlētos savam raksturam un gaumei atbilstošāko zirdziņu.

„Izjādes laikā bija ļoti labi laika apstākļi- spīdēja saule un pūta liegs vējiņš. Mums izdevās iedraudzēties arī ar staļļa saimniecēm, kas vadīja izjādes. Kopumā visi bijām ļoti priecīgi un apmierināti, ” par savu neformālo pasākumu stāsta Aija.

Pēc izjādēm visi kopā atpūtās turpat jūras krastā, baudot līdzi paņemtās uzkodas un sarunājoties. Aijas mājas grupas cilvēki ar pārējiem dalījās pieredzē attiecībās ar Dievu un stāstīja liecības tiem, kas vēlējās tās dzirdēt. Kopumā pasākumu apmeklēja 17 cilvēki- 12 no tiem bija mājas grupas dalībnieku uzaicinātie draugi un paziņas.

Pasākuma laikā Aijai radusies ideja ziemas neformālajam pasākumam. Tad notiks nedaudz ekstrēmas izjādes zirgu kamanās pa apsnigušajām kāpām. Bērni šādā pasākumā piedalīties nevar, jo tas var būt bīstami, tāpēc Aija ieplānojusi bērnu pasākumu organizēt atsevišķi.

Neformālie pasākumi draudzes Kristus Pasaulei mājas grupās notiek katru mēnesi. Jūlijā Aijas mājas grupa organizēja braucienu ar jahtu. Tas tik ļoti iepaticies uzaicinātajiem cilvēkiem, ka viņi uzreiz piekrituši piedalīties arī šajās zirgu izjādēs.

Laura Zeniņa.