Aināru oktobra beigās uz draudzi „Kristus Pasaulei” atveda viņa dzīves biedre,
kā arī paša vēlēšanās pieaugt ticībā. Nostiprinot savas attiecības ar Dievu, viņš sāka regulāri apmeklēt dievkalpojumus un pēc tam arī mājas grupiņu. Šajā īsajā laikā Ainārs ir piedzīvojis, ka Dievs ir uzticams un atbild uz lūgšanām.

Jūlija beigās notika trauma, kuras rezultātā jaunais vīrietis guva muguras lejas daļas skriemeļu lūzumu. Kopš tās dienas viņam pastāvīgi bija spēcīgas sāpes mugurā, traucētas kustības, diskomforts un nogurums. Novembra dziedināšanas dievkalpojumā Ainārs saņēma pilnīgu dziedināšanu. Viņš stāsta par piedzīvoto: “Vasarā, piedaloties sporta spēlēs, guvu astes kaula savainojumu. Pēc tam vairs nevarēju normāli sēdēt, kā arī gulēt uz muguras, jo uzreiz sekoja ļoti asi dūrieni. Lai izvairītos no sāpēm, vakaros mēdzu lietot ledus aerosolu, taču ilgstoši to nevarēju darīt, jo tas kairināja ādu un sāpes tikai pieauga. Arī apsēsties nespēju, jo uzreiz asas sāpes izgāja cauri visam ķermenim. Tāpēc centos pēc iespējas vairāk stāvēt kājās, taču tas bija ļoti nogurdinoši.”

Ārsti veica Aināram rentgenu un konstatēja astes kaula skriemeļa lūzumu divās vietās, kauls bija novirzījies no savas vietas par 8 milimetriem. Viņam tika nozīmēta operācija un 3 mēnešu rehabilitācijas periods, taču Ainārs atteicās no ķirurģiskas iejaukšanās un savā problēmā pilnīgi paļāvās uz Dievu. Savā ticībā viņš turējās pie Kristus teiktajiem vārdiem: “Tad Viņš sacīja uz triekas ķerto: “Es tev saku: celies, ņem savu gultu un ej uz mājām!” Un tas tūdaļ, viņiem redzot, piecēlās un paņēma to, uz kā tas gulējis, un aizgāja uz savām mājām, Dievu slavēdams.” (Lūkas 5:23-26)

Novembra dziedināšanas dievkalpojumā Ainārs iznāca uz aizlūgšanu par savu vajadzību pie kalpotāja. Brīdī, kad tika uzliktas rokas, viņš juta, ka Dievs pieskaras viņa ķermenim.

Viņš stāsta: „Aizlūgšanas laikā sajutu, it kā man pie muguras kāds pieskartos, pēc tam cauri visam ķermenim, sākot no papēžiem, līdz pat kaklam, izgāja kas līdzīgs strāvai jeb tirpoņai. Sāpes pārgāja acumirklī un bija kolosāla sajūta. Kopš tā brīža ir pagājušas jau vairāk nekā trīs nedēļas, un ne reizi es neesmu izjutis dūrienus mugurā vai sāpju dēļ bijis spiests pavadīt dienu kājās. Tagad varu sēdēt un gulēt jebkurā pozā!”

Patlaban Ainārs ir iejuties draudzē un kopš novembra apmeklē vīru mājas grupu. Viņš ir ne vien piedzīvojis dziedināšanu, bet arī sācis ikdienas lasīt Bībeli un pavadīt laiku lūgšanā. „Novēlu ikvienam ticēt uz To Kungu un to, ka Viņš mīl ikvienu no mums, saka Ainārs. „Es esmu no sirds pateicīgs Dievam par izmaiņām manā dzīvē un daudzajām atbildētajām lūgšanām šajā īsajā laikā. Tas Kungs ir uzticams, spēcīgs un gādā par mums. Viņš mūs visus mīl!”

Aināra Davidoviča liecību pierakstīja Rihards Krūkliņš