Aira ir jauna, divu bērnu mamma,
kura strādā par pedagogu sākumskolā un gandrīz 13 gadus ir mocījusies ar stipriem galvas reiboņiem.
Pirms vairākiem gadiem viņa ir nodarbojusies ar sporta dejām, ko vēlāk mediķi uzskatīja par galveno iemeslu viņas sliktajam veselības stāvoklim. Ārstēšana nedeva nekādu pozitīvu efektu, taču Aira savu dziedināšanu ir saņēmusi, pateicoties Dievam.

Aira stāsta: “Pirms parādījās reiboņi, vairākus gadus mocījos ar stiprām galvassāpēm, no kurām man veiksmīgi palīdzēja atbrīvoties masāžas. Parasti gadā mēdzu iziet divus kursus – pavasarī un rudenī. Bet, apmēram, pirms trīspadsmit gadiem, pēc dēla piedzimšanas galvassāpju vietā man parādījās neparasti stipri reiboņi. Sajūta tiešām bija drausmīga, šķita, ka apkārt viss griežas un ka es varu uz līdzenas vietas nokrist. Citreiz šīs lēkmes bija tik spēcīgas, ka nespēju ne nostāvēt, ne nosēdēt, ne nogulēt. Nekādus sadzīviskus darbus es nevarēju vairs tādā stāvoklī veikt un nācās saukt ātro medicīnisko palīdzību. Šo gadu laikā man tika izdarītas neskaitāmas pārbaudes un izmeklējumi, pēc kuriem ārsti man uzstādīja daudzas un dažādas diagnozes. Vienu laiku tika uzskatīts, ka pēc bērna piedzimšanas man ir kalcija trūkums organismā, vēlāk domāja, ka man ir Menjēra sindroms, pēc tam apgalvoja, ka pie vainas ir skriemeļu deformācijas, kas nospiež asinsvadus un nervus. Tiku ārstēta gan ar medikamentu palīdzību, gan veicu visas ieteiktās fizioprocedūras, bet, neskatoties uz to, galvas reiboņi atkārtojās. Ilgus gadus es nēsāju kakla fiksācijai domātu apkakli, kas palīdzēja pie ilgstošas fiziskas piepūles, piemēram, vadot automašīnu, izvairīties no stiprām lēkmēm.

Pateicoties tam, ka viņa sāka apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei”, Aira ir dziedināta no smagajām galvas reiboņu lēkmēm. Jaunā sieviete Dievam tic jau kopš pusaudža gadiem, bet ilgāku laiku nespēja atrast sev piemērotu draudzi, kur apmeklēt dievkalpojumus. Kādu dienu Aira internetā, kādā no draugu profiliem ievēroja draudzes “Kristus Pasaulei” videoklipu un sāka par to interesēties. Tā kā cilvēku atsauksmes bija labas, Aira izlēma atnākt uz kādu no dievkalpojumiem un pārliecināties pati. Viņai ļoti iepatikās šī draudze un viņa turpina to apmeklēt vēl joprojām, kā arī piedalās arī mājas grupiņās.

“Caur šo draudzi esmu vairāk iepazinusi Dievu un saņēmusi arī savu dziedināšanu. Tas nenotika pēkšņi, vienā mirklī. Par savu veselību lūdzu gan es pati, gan grupiņas meitenes, piedalījos arī vairākos dziedināšanas dievkalpojumos, pēc kuriem palika labāk. Bet vislielākās pārmaiņas notika, aizbraucot uz draudzes rīkoto trīs dienu semināru jeb inkaunteru. Lūgšanu laikā es piedzīvoju Dieva klātbūtni un ķermeņa visa kreisā puses notirpa un kļuva smaga. Ar prieku jāatzīst, ka kopš tās reizes man vairs nav atkārtojušās galvas reiboņa lēkmes.

Bez šiem galvas reiboņiem jūtos atkal vesela un tas ļoti atvieglo ikdienu. Man vairs nav nepieciešams lietot medikamentus, un šim lēmumam piekrīt arī mans ārsts, jo nekādu labumu tie nebija devuši. Tagad es varu strādāt un darīt visus mājas darbus, nejūtot nestabilitāti un nebaidoties, ka varu nokrist. Speciālo apkakli arī vairs gandrīz nenēsāju.”

Par šīm izmaiņām esmu ļoti pateicīga draudzei “Kristus Pasaulei”. Šeit esmu atjaunojusi attiecības ar Dievu un atradusi vietu, kur piedzīvot Svētā Gara klātbūtni. Ikviens dievkalpojums mani personīgi uzrunā un palīdz mainīt dzīvi uz labo pusi. Esmu sapratusi, ka Dievs ir atslēga dziedināšanai un patiešām svētītai dzīvei. Viņš ir vislabākais Ārsts, kas spēj paveikt brīnumus. No sirds iesaku pieķerieties Viņam!”

Airas Ludanes liecību pierakstīja Līga Paņina