Pagājušā nedēļa draudzē bija aizraujošu notikumu pilna – no 24. līdz 30. septembrim
mājas grupām bija neformālo pasākumu nedēļa,kad grupiņas rīkoja dažādus interesantas nodarbes gan lai kopā atpūstos, gan iepazīstos ar jauniem cilvēkiem. Šoreiz vairāk pastāstīsim par Arvja, Indras Kalniņas un Evitas mājas grupu pasākumiem.

Evita savai grupai ierosināja jāt ar zirgiem gar jūras krastu. Visa grupiņa uzreiz atsaucās šim piedāvājumam. Pasākums notika jūrmalā, Vecāķos. Katrs cilvēks varēja jāt ar zirgu pusstundu, pēc tam tika rīkots pikniks. Kādā brīdī sāka līt lietus, tomēr viss turpinājās, kā plānots, jo pēc maza brītiņa atkal spīdēja saulīte, tika ceptas desiņas uz ugunskura un izvērtās patiešām jaukas sarunas savā starpā. Tā bija arī iespēja liecināt par Dieva lielajiem brīnumiem, ko Dievs darījis to cilvēku dzīvēs, kuri iet mūsu draudzē.

Indras Kalniņas grupa izdomāja doties uz Siguldu apskatīt krāšņo Siguldas dabu rudenī un šo ieceri viņi arī piepildīja. Siguldas stacijā notika ļoti aizraujoša iepazīšanās spēle, pēc tam visi devās apskatīt Siguldas skaistākās vietas. Viena no tām ir Gūtmaņa ala, pie kuras blakus esošā veikaliņa ar nosaukumu “Bundulītis” tika rīkots pikniks pie skaistiem koka galdiem. Bija dažādas spēles un arī viktorīna. Tika stāstītas trīs liecības par to, kā Dievs ir izmainījis grupiņas pastāvīgo dalībnieku dzīves. To visu papildināja gards mielasts. Kopēja pārgājiena laikā tika apskatītas Siguldas pilsdrupas. Visi atgriezās mājās tikai ap vakaru, kopā pavadījuši piepildītu un interesantu laiku.

Savukārt Arvis rīkoja patīkamu pasākumu vīriem – viņi devās makšķerēt uz Mangaļsalu. Interesanti, ka makšķeres viņi izgatavoja paši no blakus esošajiem kokiem, līdzi ņemot tikai dažus pludiņus, āķus un auklas. pēc tam vīri paši brīvā dabā uz uguns vārīja pusdienas. pašu gatavota zupa – kas gan var būt labāks! Tika iesaistīti visi. Cits mizoja burkānus, cits sagatavoja gaļu, īsts komandas darbs. Visi bija ļoti apmierināti ar pasākumu.

Tik jauki un aizraujoši ir draudzes “Kristus Pasaulei” neformālie pasākumi. Nākamajā arī tu noteikti vari piedalīties!

Lāsma Skudra