Pagājušo nedēļu draudzes „Kristus Pasaulei” mājas grupas pavadīja interesantāk un radošāk, nekā ierasts.
Grupiņas organizēja neformālos evaņģelizācijas pasākumus, kas tika rīkoti ar mērķi iepazīstināt savus draugus, radiniekus, kolēģus un citus interesentus ar vēsti par Dievu un iespēju apmeklēt draudzi un mājas grupiņu. Šādi pasākumi tiek rīkoti reizi mēnesī.

Daiņa vīru grupa devās baudīt pirts un ūdens priekus atpūtas kompleksā „Akvalande”. Vīri runāja par Dievu un dalījās savā pieredzē. Dainis atklāj, ka šoreiz centies uzaicināt tikai tos cilvēkus, par kuriem zinājis, ka viņi interesējas par Dievu un draudzi. Pēc šī pasākuma kāds no uzaicinātajiem vīriem izteicis vēlēšanos apmeklēt draudzi un grupiņu, jo viņam patika pasākums ar pirts un baseina apmeklējumu un ieinteresēja Daiņa un viņa grupiņas vīra Andra liecības.

Luīzes mājas grupiņu apmeklē vairākas sievietes, kam sirdij tuva ir māksla. Tādēļ viņas vienojās rīkot pasākumu ar trauku apgleznošanu. „Iegādājāmies trauciņus, varēja izmantot arī parastas burciņas. Veidojām lukturīšus, kur ielikt svecītes šajā gada tumšajā laikā. Mums bija sagatavoti izdrukāti ziedu rakstu paraudziņi, kurus izmantojām apgleznošanā. Baudījām patiešām jauku un sirsnīgu atmosfēru. Ikviens iesaistījās un darbojās,” stāsta Luīze. Pēc tam grupiņas meitenes aicināja jaunos cilvēkus uz dziedināšanas un Ziemassvētku dievkalpojumiem draudzē, kā arī dalījās ar liecībām par to, kā Dievs viņas ir dziedinājis. Visi mājās devās priecīgi par pagatavotajiem lukturīšiem un patīkami pavadīto laiku kopā.

Kristīnes mājas grupiņa organizēja galda spēļu vakaru, kurā spēlēja dažādas spēles kā „Alias” un „Uno”. Kristīne bija dzirdējusi, ka galda spēļu vakarus rīko citas mājas grupas un tas vienmēr izvērties par jautru un aizraujošu pasākumu. Meitenes mielojās ar lavašiem un kūku. Pēc tam Kristīnes mājas grupas dalībniece Simona dalījās ar stāstiem par savām attiecībām ar Dievu un nonākšanu draudzē. Atnākušās meitenes ar interesi klausījās un beigās izteica vēlmi arī pašām apmeklēt dievkalpojumus un mājas grupas. Kristīne ir ļoti priecīga par izdevušos pasākumu.

Ikviens ir laipni aicināts arī turpmāk piedalīties draudzes mājas grupu rīkotajos evaņģelizācijas pasākumos. Nākamie šāda veida neformālie pasākumi notiks novembra beigās. Lai par tiem uzzinātu vairāk, aicinām apmeklēt draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojumus katru sestdienu 14.00 un mājas grupas, kas notiek darba dienu vakaros.

Laura Zeniņa