Ir aizvadīts kārtējais inkaunters, jau trešais šajā gadā, ko draudze „Kristus pasaulei”
tradicionāli rīko viesu namā „Purgaiļi”, netālu no Smiltenes. Šoreiz cilvēki pulcējās no dažādām Latvijas pilsētām, taču lielākā daļa inkauntera dalībnieku bija no mūsu pašu draudzes Rīgā.

 

Daudziem šīs trīs dienas no 18. līdz 20. maijam bija neaizmirstams garīgs piedzīvojums, reāla sastapšanās ar Dievu, kas pilnībā izmainīja viņu dzīves. Cilvēki saņēma gan fizisku, gan garīgu dziedināšanu. Lūk, spilgtākās inkauntera liecības:

 

Agra: Dusmas un īgnums man traucēja darīt Dieva gribu, esmu tikusi no tā vaļā. Bija bailes un nemiera gars, cilvēku kritizēšana, liels uztraukums, nevarēju izteikt savas domas, tas arī ir prom.

 

Evita: Prasīju Dievam, kāpēc manā dzīvē nav augļu, kāpēc nevedu cilvēkus pie Viņa. Kad pildīju anketu, redzēju, ka manī ir atstumtība un nepārliecinātība par sevi. Bet tagad es varu visu, man ir mugurkauls!

 

Eleonora: Braucu, lai sastaptu Dievu un iegūtu dziedināšanu. Ļoti sāpēja kuņģis, bet tagad viss ir kārtībā!

 

Kā jau katrs inkaunters, arī šis bija ļoti īpašs. Šī inkauntera iezīme bija repa gaisotne, ko aizsāka mācītājs Mārcis un slavēšanas vadītāja Indra. Mācītājs Mārcis Jencītis pēc tam liecināja, ka pirms dažām dienām, līdzot Dievu, un pārdomājot Viņa vārdu, Rakstu vietas sākušas rīmēties hiphopa stilā ar atskaņām! Visa tā iespaidā draudzē 28. maijā pēc dievkalpojuma notiks pirmais „Kristus pasaulei” repa festivāls.

 

Inkauntera pēdējā dienā trīs dalībnieki tika kristīti, pagremdējot zem ūdens. Pēc kristībām sākās inkauntera neoficiālā daļa, kur visi tikai aicināti kopīgi iet pirtī un iepazīt viens otru tuvāk. Vakarā cilvēki devās mājās laimīgi un izmainīti.

 

Mācītājs atzīst, ka šajā reizē dalībniekiem ir īpaši paveicies, jo ēdiens, kas tika celts galdā, bija tiešām garšīgs. Paldies viesu nama saimniekiem par pankūkām un citiem labumiem!

 

Varbūt arī tu vēlies doties uz inkaunteru, lai sastaptos Ar Dievu un izmainītu savu dzīvi?

 

Evelīna Silarāja.