No 12. līdz 14. septembrim Grundzāles „Purgaiļos” notika mūsu draudzes kārtējais inkaunters jeb 3 dienu lūgšanu nometne.
Tās bija trīs svētīgi un auglīgi pavadītas dienas. Tika sapulcināti dažādu vecumu tuvi un tāli dalībnieki.Tas Kungs ir mūsu Ārsts un inkaunters ir vieta, kur, pirmkārt, sastapties ar Dievu kā savu Kungu un savu Tēti, un, otrkārt, saņemt atbrīvošanu un dziedināšanu no dažādām kaitēm un problēmām.

Inkauntera laikā tiek sludinātas dažādas tēmas, dalībnieki noskatās filmas „Kristus ciešanas” fragmentu, nākamajā dienā notiek individuāla atbrīvošanas kalpošana un piepildīšanās ar Svēto Garu. Par ikvienu dalībnieku tiek labi gādāts, dzīvošana ir mājīgās istabiņās, ir trīsreizēja kopīga ēdināšana. Pēdējā diena noslēdzas ar pirtī iešanu. Ikviens tiek apgādāts ar visiem nepieciešamajiem materiāliem. Pasākumā viennozīmīgi valda sadraudzība un īpaši laba gaisotne, kas ir Dieva klātbūtnes piestrāvota.

Ikviens cilvēks, kuram ir kādas problēmas dzīvē, vienalga, kādas tās būtu, ir aicināts piedalīties šādā 3 dienu nometnē, inkaunterā, saņemt uzvaru pār šīm lietām un sākt jaunu, uzvarošu dzīvi.

Šogad inkaunteri mūsu draudzē notiek katru otro mēnesi un pēdējais inkaunters šogad notiks no 14. līdz 16. novembrim. Mīļi aicināti pieteikties! Gaidīsim! Sīkāka informācija mūsu draudzes mājaslapas sadaļā „Inkaunters”.

Lolija Sprancmane.