Kad Aļesjai bija 16 gadi, viņai sākās dažādas veselības problēmas.
Pirmais augonis meitenei parādījās, kad viņa, daudz nedomājot, izspieda uz sejas izveidojušos pumpu. Nākamajā dienā viņa pamodās ar sapampušu seju. Tuvinieki to ieraugot, aizveda Aļesju uz slimnīcu. Ārsts viņai konstatēja furunkulozi – slimību, ko raksturo furunkulu jeb strutainu augoņu veidošanās uz ķermeņa. Lai novērstu infekciju, meitenei tika izrakstītas antibiotiku injekcijas. Tā piecus gadus Aļesja regulāri lietoja antibiotikas. Zāles novājināja viņas organismu, un viņai pasliktinājās imūnsistēma. Tādējādi antibiotikas bija izraisījušas pretēju efektu, – tās tieši veicināja jaunu augoņu veidošanos. Aļesjai nebija spēka slimības un ilgstošās ārstēšanās dēļ, tāpēc nācās pamest iemīļoto hobiju un atteikties no sportošanas.

Augoņi radās arvien no jauna. Meitene regulāri devās pie ķirurga, lai tos izgrieztu, jo furunkulu strutainais iekaisums ir bīstams, īpaši, ja strutas ir galvas rajonā, jo infekcija var nokļūt līdz smadzenēm. „Bieži ķirurgs man izgrieza vienu augoni, bet otrā dienā, ierodoties uz griezuma apskati, ārsts konstatēja, ka tam blakus jau bija uzmeties jauns augonis. Ārsti bija patiešām izbrīnīti, jo nespēja man palīdzēt. Man bija jāveic ļoti daudz un dažādas sāpīgas procedūras,” stāsta Aļesja. „Reiz man augoņa dēļ sejā bija caurums, un to vajadzēja aizšūt. Ārsts paziņoja, ka šūšana notikšot bez anestēzijas. Tas bija neaprakstāmi sāpīgi un briesmīgi!

Laikā, kad Aļesja saslima, viņai bija pārliecība, ka ciešanas ir Dieva uzliktas, tādēļ tās ir jāpanes. Taču, sākot apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei” un aizbraucot uz inkaunteru, draudzes trīs dienu semināru, viņas domas mainījās. „Mācītājs sludināja par to, ka mums jācīnās ar savām problēmām, jo Jēzus Kristus upura dēļ mums pieder uzvara. Es nolēmu cīnīties un lūgt Dievu par savu dziedināšanu. Sāku ievērot, ka tad, kad regulāri pavadīju laiku ar Dievu, lasot Bībeli un lūdzot, augoņi atkāpās un veidojās daudz retāk. Jāatzīst – man kļuva daudz labāk, tomēr vismaz reizi mēnesī kāds augonis vēl parādījās. Es vēl aizvien dzīvoju pastāvīgās bailēs, ka, pamostoties no rīta, atkal savā sejā ieraudzīšu augoni,” ar pārdzīvoto dalās Aļesja.

Šī gada februārī draudzē „Kristus Pasaulei” norisinājās dziedināšanas dievkalpojums. Dieva slavēšanas un pielūgsmes laikā Aļesja sajuta Dieva pieskārienu. Viņa sāka raudāt un saprata, ka Dievs viņu aicina piedot tiem cilvēkiem, pret kuriem bija saglabājies aizvainojums. Aļesja, piedzīvojot Dieva pieskārienu un mīlestību, pieņēma lēmumu piedot. Bībelē Marka evaņģēlijā Jēzus saka – „.. piedodiet, ja jums kas ir pret kādu, lai arī jūsu Tēvs, kas debesīs, jums piedod jūsu pārkāpumus, bet, ja jūs nepiedodat, tad arī jūsu Tēvs debesīs jūsu pārkāpumus nepiedos”.

Meitene saprata, ka Dievs nevar viņu dziedināt, ja sirdī ir nepiedošana. Pēc šī lēmums pieņemsanas viņai radās Dieva dota pārliecība, ka no furunkulozes ir dziedināta un ka no augoņiem vairs nav jābaidās. Arī nepiedošana pret cilvēkiem bija aizgājusi. Sirdī ienāca miers un brīvība. Aļesja bija pilnīgi dziedināta.

Sākot ar šo dienu, man nav parādījies neviens augonis, turklāt Dievs mani ir atbrīvojis arī no bailēm! Emocionāli es jūtos daudz labāk un varu ik dienas priecāties par savām attiecībām ar Dievu. Es vairs nelietoju antibiotikas, man ir nostiprinājusies imūnsistēma, varu atkal sportot un baudīt dzīvi. Par šo brīnumu es pasakos Dievam regulāri. Esmu bezgala pateicīga Dievam, jo Viņš mani dziedināja no šīs briesmīgās slimības. Man vairs nebūs jāatgriežas slimnīcā!” laimīgi saka Aļesja.

Aļesjas liecību pierakstīja Laura Gruševa