Andris draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē kopš pagājušā gada Ziemassvētkiem.
Viņš ir kluss un mierīgs cilvēks, kas sapratis, ka vēlas būt šajā draudzē un sekot Dievam. Iepriekš Andris juta, ka kaut kas viņa dzīvē nav īsti kārtībā. Viņš apmeklēja citu baznīcu, taču tur nespēja saskatīt risinājumu savai dzīvei.

„Neilgi pirms Ziemassvētkiem manā pasta kastītē nokļuva draudzes „Kristus Pasaulei” Ziemassvētku buklets. Tas mani ieinteresēja. Nolēmu paklausīties pāris mācītāja Mārča Jencīša svētrunas internetā. Tās likās ļoti izsmeļošas, tādēļ nolēmu, ka Ziemassvētkos vēlos doties tieši uz šīs draudzes pasākumu,” tā par notikušo stāsta Andris.

Ziemassvētku dievkalpojumā pie Andra pienāca Dainis, kas vada vienu no draudzes vīru mājas grupām. Viņš iepazinās ar Andri, un uzaicināja apmeklēt savu mājas grupu, kā arī piedāvāja viņam kalpošanu, palīdzēt nest draudzes gaismu aparatūru. Andris uzreiz atsaucās uzaicinājumam gan kalpot, gan būt mājas grupā, un nu jau pusgadu viņš ir Daiņa grupiņas pastāvīgs apmeklētājs.

„Kad sāku apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei”, no manis atkāpās vēlme pēc alkohola. Iepriekš lietoju alkoholu jau vairāk nekā divdesmit gadus, pēdējos piecus dzīves gadus biju izmēģinājis dažādas metodes, lai atbrīvotos no atkarības, taču nekas nespēja paņemt prom vēlmi dzert. Kad draudzē iepazinu Dievu, sāku pats lūgt pēc atbrīvošanas no alkohola atkarības. Arī mājas grupā pāris reizes par to tika lūgts. Tagad esmu pilnīgi brīvs un nejūtu nekādu vajadzību dzert. Pat tad, kad esmu kopā ar cilvēkiem, kas joprojām lieto alkoholu, es to vairs nevēlos darīt,” tā savā priekā par atbrīvošanu dalās Andris.

Andris ir pārliecināts, ka draudze „Kristus Pasaulei” ir viņa īstā vieta. Viņš tic, ka nav cita ceļa kā vien Jēzus Kristus. Andris nevēlas atkāpties no sava lēmuma sekot Dievam. Viņš cītīgi mācās draudzes Bībeles skolā, katru mācību stundu cītīgi izstudējot, jo vēlas izprast Bībelē rakstīto līdz pašiem dziļumiem.

„Vēlos uzzināt, kas ir kas un padziļināt savu ticību Dievam, jo droši zinu, ka tā ir vienīgā patiesība,” uzskata Andris.

Laura Zeniņa.