Pavisam negaidīti Anita uzzināja, ka pēc pārciestajiem sarežģījumiem dzemdību laikā bija izveidojušās cistas,
taču lūdzot Dievu, viņa iegūst savu dziedināšanu.

Pirms vairāk kā gada Anita sāka strādāt Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā. Likumdošana paredz, ka visiem, kuri darbojas medicīnas jomā, ik gadu ir jāveic veselības pārbaudes. Neko ļaunu nenojaušot, Anita  devās kārtot sanitāro grāmatiņu. Taču par lielu pārsteigumu ginekologa  apmeklējuma laikā atklājās, ka Anitai ir izveidojušās cistas, kā sekas sarežģījumiem dzemdību laikā. Nekādu simptomu un sūdzību, kas varētu liecināt par saslimšanu, nebija. Viņa pat iedomāties nevarēja, ka kaut kas varētu nebūt kārtībā. Ārsts paskaidroja, ka šīs cistas īsti nav ārstējamas ne ar medikamentiem, ne operācijas ceļā. Pats nepatīkamākais fakts bija risks, ka, gadiem ejot, tās var būt par cēloni ļaundabīgam audzējam.

Anita uzklausīja visu nepatīkamo informāciju ar vēsu prātu, neļaujoties satraukumam vai bailēm par savu nākotni. Viņa jau pāris gadus pazīst un tic Dievam, un skaidri zina, ka gala vārds vienmēr pieder Viņam. Par šo savu problēmu Anita sāka lūgt Dievu gan pati personīgi, gan kopā ar savas mājas grupas meitenēm.

Precīzi pēc gada visi izmeklējumi bija jāatkārto. Anita šoreiz uz ginekologa vizīti gāja ar zināmu interesi – vai tas, par ko tika lūgts un ticēts, būs noticis arī realitātē? Un tiešām, ārsts nekādas cistas vairs neatrada un secināja, ka Anita ir praktiski vesela.

„Dievs patiešām ir uzticams, un ja mēs darām Viņa darbus, piepildām Viņa prātu, Viņš uzklausīs mūsu lūgšanas un vērtīs visu mums par labu!” priecīgi saka Anita.

Anitas liecību pierakstīja Monta Jefremova