Annai kopš agras bērnības vienmēr ir bijušas veselības problēmas.
Meitene izskatījās bāla un neveselīga, ikdienā jutās ļoti nogurusi un regulāri cīnījās ar ieilgušām infekcijas slimībām, kuru dēļ nācās kavēt skolu. Situācija mainījās, kad Anna sāka tuvāk iepazīt Dievu. Šodien viņa vairs neslimo un nemokās ar pastāvīgu nogurumu.

 „Kopš sevi atceros, vienmēr esmu ilgstoši slimojusi ar dažādiem vīrusiem, saaukstēšanos un citām slimībām. Bieži mēnešiem neapmeklēju skolu, kas radīja problēmas mācībās. Meklējot cēloni, ārsti mani nosūtīja uz neskaitāmām pārbaudēm un iekšējo orgānu izmeklējumiem, taču nespēja noteikt, kas to izraisa. Papildus tam analīzes uzrādīja kritiski zemu dzelzs līmeni asinīs, ko medicīnā sauc par anēmiju. Man bija jālieto speciāls uzturs, ēdot produktus ar augstu dzelzs saturu un jādzer tabletes. Tas viss palīdzēja tikai īslaicīgi, jo mans organisms nespēja saglabāt dzelzi. Tādēļ izskatījos bāla un slimīga, kā arī pusaudžu gados pieauga nogurums. Kad atnācu no skolas, spēju tikai gulēt un skatīties griestos. Skolas diena mani bija tā nogurdinājusi, ka nepietika spēka vakarā pildīt uzdotos mājas darbus, tāpēc visu laiku satraucos par sekmēm skolā. Es apmeklēju labu ģimnāziju, kur bija daudz jāmācās, lai sasniegtu augstus rezultātus. Man nācās pamest volejbola treniņus, kurus apmeklēju kopš bērnības, jo  tam fiziski nepietika spēka. Regulāri veicu pilnas asins ainas analīzes, kas vienmēr uzrādīja kritiski zemu dzelzs līmeni,” stāsta Anna.

Lai uzlabotu sekmes skolā, viņa sāka apmeklēt privātstundas, kuras pasniedza kāda skolotāja, kura apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei”. Reiz pēc kādas nodarbības viņa uzaicināja Annu atnākt uz mājas grupiņu. Meitene gan tobrīd nodomāja, ka viņai tam īsti nav laika un spēka. Taču, kad skola bija beigusies un sākās vasara, Anna piekrita atnākt. Mājas grupiņā viņai ļoti iepatikās draudzīgā atmosfēra, miers un sarunas par Dievu, tāpēc meitene nolēma, ka arī vēlas izveidot ciešas attiecības ar Dievu un regulāri apmeklēt draudzi.

„Draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojumos mani ļoti uzrunāja sludinātais vārds, ka ikvienam cilvēkam vajag personīgas attiecības ar Dievu, lūdzot un lasot Bībeli, tāpēc nolēmu uzsākt to darīt ikdienā. Es dzirdēju daudzu cilvēku liecības par to, kā Dievs ir sakārtojis visas viņu dzīves jomas un dziedinājis no kaitēm, kur medicīna nespēj pilnībā palīdzēt. Sapratu, ka Dievs arī mani vēlas dziedināt no zemā dzelzs līmeņa asinīs un regulārās slimošanas. Es pamazām iepazinu Dievu kā savu Debesu Tēvu, kam rūp katra mana problēma, lūdzu un ticēju, ka tas notiks!” stāsta Anna. Pagājušā gada nogalē Anna sāka justies labāk, taču, kā ierasts, devās nodot asins analīzes, lai uzzinātu dzelzs līmeni. Liels bija meitenes prieks, kad ārsts paziņoja, ka asins analīzes ir labas un beidzot pēc ilga laika dzelzs ir pietiekamā līmenī. „Es vēlreiz pārjautāju ārstam, vai tiešām dzelzs ir pietiekošā daudzumā un saņēmu apstiprinošu atbildi, ka ir tieši tik, cik nepieciešams – ne par daudz, ne par maz. Biju ļoti priecīga un jau nākamajā nedēļā grupiņas meitenēm stāstīju, kādu brīnumu Dievs ir darījis. Arī mana imūnsistēma tagad ir stipra un pat ziemas mēnešos es neslimoju ar infekcijas slimībām. Varu strādāt un pildīt visus savus ikdienas pienākumus. Mani nemoka nogurumus – esmu enerģijas pilna un priecīga! Cilvēki vairs nejautā, kāpēc man ir neveselīgi bāla seja, jo es ne tikai esmu, bet arī izskatos vesela. Tiešām, Dievs ir vislabākais Ārsts, kurš spēj dziedināt arī tad, kad mediķi nespēj palīdzēt! Paldies Dievam!” priecīgi saka Anna.

Annas Bračas liecību pierakstīja Laura Gruševa