Pagājušajā nedēļā draudze „Kristus Pasaulei” rīkoja dziedināšanas dievkalpojumu.
Mācītājs kalpoja ar īpaši sagatavotu vārdu par dziedināšanu, un pēc svētrunas ikviens varēja nākt draudzes priekšā, lai saņemtu aizlūgšanu. Jau tūlīt pēc dievkalpojuma bija pirmās atskaņas par brīnumiem, kurus Dievs darījis šajā dievkalpojumā. Sīkāk par savu brīnumu ar mums dalīsies Anžela, kura šajā draudzē iepazina Dievu:

„Vairāk kā pirms pusgada, krītot no otrā stāva, guvu traumu mugurkaula skriemelim. Tas tika lauzts. Pēc traumas apmēram mēnesi gulēju uz gultas un tās dēļ man bija liegtas jebkādas aktivitātes. Pēc mēneša mans stāvoklis uzlabojās, es varēju sākt kustēties, taču joprojām regulāri bija jāapmeklē ārsts. Ārstēšanās nolūkos man bija jānēsā arī korsete.

Kādā no ārsta vizītēm tika atklāts, ka mugurkaula skriemeļi nesaaug atpakaļ kopā. Rezultātā muguras sāpes nepārgāja un pastāvēja liela bīstamība, ka palikšu invalīde uz mūžu.

Kādā nometnē biju iepazinusies ar Juliānu, kura ir kristiete un apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei”. Viņa sāka mani aicināt uz draudzes pasākumiem. Pēc kāda laika man šie pasākumi iepatikās un es sāku regulāri apmeklēt gan draudzes dievkalpojumus, gan mājas grupu.

Pēc neilga laika, kad jau biju sākusi apmeklēt draudzi, notika dziedināšanas dievkalpojums un arī es devos uz aizlūgšanu, lai iegūtu savu dziedināšanu. Pēc aizlūgšanas muguras sāpes pilnība izzuda un līdz šim nav atgriezušās. Man mugura vairs nesāp un es atkal varu nodarboties ar sportu, kas man ir ļoti svarīgi. Dievs mani ir dziedinājis.”

Anželas liecību pierakstīja Marija Graudiņa