Vitālijs ir draudzes „Kristus Pasaulei” bundzinieks.
Pagājušajā sestdienā Vitālijs ar mašīnu devās uz dievkalpojumu, taču tā nedarbojās kā vajadzētu – ik pa laikam nācās apstāties, lai auto varētu turpināt ceļu. Pēc vairākām apstāšanās reizēm Vitālijs atvēra mašīnas motora pārsegu, lai noskaidrotu, kāds ir šīs problēmas cēlonis.  Pārbaudot auto, ar Vitāliju notika negadījums – 120°C karsts ūdens tvaiks applaucēja viņa rokas virspusi un pirkstus, kas izraisīja ļoti spēcīgas sāpes. Roka palika sarkana, un uz tās sāka veidoties čūlas.

Nonākot draudzē, Vitālijam bija jāpiedalās mēģinājumā, kurā viņš spēlēja bungas. „Tas bija ļoti nepatīkami, roka sāpēja, es nevarēju kārtīgi noturēt kociņu,” stāsta Vitālijs. Pēc mēģinājuma Vitālijs aizgāja pie Arvja, sava mājas grupas vadītāja, un viņš svaidīja neveselo vietu ar eļļu un lūdza par to – uzticoties, ka Dievs spēj dziedināt. Pēc neilga laika sākās dievkalpojums, un Vitālijs atkal devās spēlēt bungas. „Roka vēl aiz vien sāpēja. Kad sākās slavēšana, pēkšņi sajutu, ka sāpes rokā samazinās, un es varu noturēt kociņu rokā un spēlēt!”

Vislielāko pārsteigumu Vitālijam atnesa nākamais rīts, kad pamostoties viņš ieraudzīja, ka uz rokas pārdabiski pazudušas visas čūlas un apsārtums, kā arī sāpes bija pavisam nelielas. „Mana roka izskatījās labāk nekā pirms apdeguma,” priecīgi teic Vitālijs. Normālos apstākļos šādi apdegumi dzīst ilgi un sāpīgi, tas ir nepatīkams process.  Dievs dziedināja Vitāliju pārdabiski, tāpat kā Jēzus Savas dzīves laikā uz šīs zemes dziedināja neskaitāmi daudz cilvēku – Viņa darbs turpinās un Viņš dara reālus, redzamus brīnumus vēl aizvien!

Vitālijs stāsta: „Svētdien draudzē notika lūgšanu sapulce, un pēc šīm piecu stundu garajām lūgšanām mana roka pārstāja sāpēt pilnībā. Šis bija pirmais tik neparasts un reāls Dieva dziedināšanas brīnums manā dzīvē. Esmu Viņam ļoti, ļoti pateicīgs!”

„Un visu, ko jūs ticībā lūgsit, to jūs dabūsit.”  /Mateja 21:22/ Nebaidies, nešaubies un uzticies Jēzum – piedzīvo arī Tu Viņa pilnīgo mīlestību!

Liecību pierakstīja Monta Jefremova