Īstenībā aizvadītais draudzes „Kristus pasaulei” rīkotais inkaunters notika marta beigās – aprīļa sākumā.
Šī kalpošana jau guvusi plašu rezonansi Latvijā un uz draudzes „Kristus pasaulei” inkaunteriem brauc cilvēki arī no citām draudzēm no visas Latvijas. Arvien vairāk tiek uzkrāta pieredze. Arvien vairāk Dievs šajos pasākumos dara kaut ko jaunu. Satikšanās ar Dievu, pārmaiņas raksturā, piedošana, uzvara pār savu egoismu, dusmām. Atbrīvošana no atstumtības gara, vecu ievainojumu dziedināšana. Tas visbiežāk izskanēja šā inkauntera liecībās. Šoreiz kalpošanā nepiedalījās draudzes slavēšanas komanda. Tika uzlikts slavēšanas mūzikas ieraksts, kura pavadībā pasākuma dalībnieki slavēja Dievu. Slavēšana izvērtās par dejām tam Kungam par godu.

Sandija Vēze, kalpotāja: „Šajā reizē mēs „atrāvāmies no zemes”. Ļoti patika diskotēka pasākuma beigās. Tas nav kā pasaulē, kur jaunieši sanāk, lai apdullinātos. Dejojām modernas mūzikas ritmos un par to pagodinājām Dievu. Atnāca kolosāla brīvības sajūta. Vispār, arvien vairāk cilvēki un arī mēs paši, kalpotāji saprotam to, ka inkaunters pēc savas būtības nav atbrīvošanas kalpošana, kā daudzi domā. Pirmām kārtām tā ir sastapšanās ar dzīvo Dievu!

Dace Daubere: Šis man jau ir septītais inkaunters. Esmu pati kalpojusi piecos inkaunteros. Ar laiku jutu, ka paliek arvien grūtāk. Svētais Gars man uzrādīja vairākas lietas. Šeit saņēmu pilnīgu brīvību no atstumtības gara. Vēl es vēlējos, lai mana kalpošana Dievam nav tikai uz manas izvēles pamata, bet lai būtu arī dievišķa dzirksts un dedzība. Tikko sākās slavēšana, es piedzīvoju atvērtas debesis un Dieva klātbūtni. Pēdējā mēneša laikā es neko tādu nebiju piedzīvojusi. Pats galvenais, ko es vēlējos – atkal īpaši satikties ar Dievu. Es arī Viņu piedzīvoju!

Nākamais draudzes „Kristus pasaulei” rīkotais inkaunters notiks no 4. līdz 6. maijam