Sievietēm regulāri ir jāapmeklē ginekologs,
lai veiktu ikgadējās veselības pārbaudes un lai laicīgi konstatētu iespējamu saslimšanu. Elita decembra sākumā devās pie ārsta, un, veicot apskati, dzemdē tika konstatēts liels izaugums. Jaunā sieviete bija satraukusies un tajā pašā laikā pārliecināta, ka Dievs viņu dziedinās.

Elita stāsta: „Tā kā man īpašu sūdzību nebija, uz vizīti devos, esot mierīga un bez raizēm. Bet, kad ārsts paziņoja par izaugumu, biju šokā. Man pat bija iespēja pašai par to pārliecināties un sataustīt vēdera lejasdaļā bumbuli vistas olas lielumā. Protams, uzreiz bija jautājumi: Kas tas ir? Kāpēc tas ir? Kā tas varēja rasties? Man jau agrāk ir bijušas miomas jeb labdabīgie audzēji. Tomēr tie līdz šim nebija palielinājušies un saglabāja sākotnējo lielumu. Daktere paskaidroja, ka šoreiz, visticamāk, tā esot tā pati mioma, tikai daudzkārtīgi izaugusi. Lai to precizētu, daktere nosūtīja uz ultrasonogrāfiju. Protams, šis fakts mani ļoti nobiedēja, jo, kā zināms, augošas miomas var pārvērsties par ļaundabīgu veidojumu. Iekāpjot mašīnā, lai dotos mājās, tā pa īstam aptvēru lietas nopietnību. Biju nobijusies, ka, iespējams, būs nepieciešama operācija.”

Jau gandrīz gadu Elita meklē Dievu savās lūgšanās un apmeklē draudzi ”Kristus Pasaulei”, tāpēc šajā situācijā jaunā sieviete neapjuka. „Draudzē mācītājs mūs nemitīgi māca ik dienas lasīt Bībeli, meklēt Dieva tuvumu lūgšanās, ticēt Dieva apsolījumiem par veselību un tos apliecināt. Kaut gan pēc vizītes biju uztraukta un apjukusi, zināju, kas man jādara. Emocijas, protams, bija sakāpinātas, raudāju un saucu uz Dievu no visas sirds. Es sāku lūgt skaļā balsī: ”Tu, vēža gars, Jēzus Vārdā es tev pavēlu tūliņ pat izvākties no mana ķermeņa! Tu zini, ka esi zaudējis, jo Jēzus ir uzvarējis! Paldies Tev, Jēzu, ka Tu nomiri pie krusta, lai es būtu pilnīgi vesela! Paldies Tev, Dievs, jo Tavā vārdā ir teikts, ka Tu esi mans Ārsts, Tu esi mans Dziedinātājs, ar Tavām brūcēm es esmu vesela! Es apliecinu, ka audzēja vairs nav!”

Tā, mērķtiecīgi lūdzot, attapos, ka esmu jau mājas pagalmā. Izkāpjot no mašīnas, jutos atvieglota un brīnumainā kārtā pavisam mierīga.”

Kā ginekologs bija ieteicis, Elita pierakstījās uz ultrasonogrāfiju. Nedēļu līdz izmeklējumam viņa dzīvoja kā parasti, bez jebkāda īpaša stresa. Savās ikdienas lūgšanās sieviete turpināja apliecināt, ka ir vesela, izmantojot Rakstu vietu no Mateja evaņģēlija 15:13: „Visi dēsti, ko debesu Tēvs nav dēstījis, tiks izrauti ar saknēm”.

„Iekšēji jutu tādu savādu mieru. Biju pat aizmirsusi par paredzēto izmeklējumu, bet no poliklīnikas iepriekšējā dienā man zvanīja, lai uzzinātu, vai atceros par pierakstu pie ārsta.

Veicot izmeklējumus, nekas netika konstatēts. Es palūdzu, lai ārste vēlreiz uzmanīgāk paskatās labajā pusē, taču viņa teica, ka tur nav ko skatīties – viss ir labi! Jūs nevarat iedomāties, kāda man bija sajūta! Gribējās slavēt Dievu, bet šeit bija poliklīnika un daktere taču vēl nebija pabeigusi izmeklējumus! Savā sirdī gan es to patiesi darīju un, kad iekāpu automašīnā, skaļā balsī pateicos Dievam par Viņa mīlestību un dziedināšanu! Kad parādīju izmeklējumu rezultātus savai ginekoloģei, viņai vienkārši trūka vārdu. Kā tas var būt – te izaugums bija un te tā vairs nav?”

Elita ir nebeidzami pateicīga Dievam! Viņa regulāri lasa Bībeli, lūdz, apmeklē draudzi un kalpo gan draudzē, gan grupiņā.

„Meklējiet Dievu, izziniet, kādi ir Viņa apsolījumi tiem, kas nožēlo savus grēkus un ieaicina Jēzu savā sirdī. Ja esam pieņēmuši Jēzu kā savu Glābēju, tad mums pienākas visas Bībelē apsolītās svētības, arī veselība.”

Elitas Meirānes liecību pierakstīja Pārsla Jankovska