Linda ir trīs dēlu mamma un uzticama draudzes „Kristus Pasaulei” dalībniece.
Pirms trim gadiem jaunajai sievietei parādījās asas sāpes kuņģa rajonā. Linda nemitīgi lūdza Dievu par savu dziedināšanu, un nu jau pusotru gadu, viņa ir brīva no sāpēm.

Linda turpina: „Pirms trim gadiem man pēkšņi parādījās nepatīkamas sajūtas kuņģa rajonā dažas stundas pēc ilgāka neēšanas perioda. Turpmāk tās atkārtojās katru nedēļu un ilga pat līdz piecām stundām. Es pamodos ap diviem naktī no lēkmjveidīgām sāpēm. Nevarēju ne gulēt, ne sēdēt, ne arī nostāvēt. Sāpes bija asas, to laikā trūka elpa, gribējās sarauties čokurā, bet tas nepalīdzēja. Vienīgais, kas palīdzēja paciest, bija nepārtraukta staigāšana pa istabu.”

Linda sākotnēji domāja, ka vainīgs ir kuņģis. Viņa aptiekā iegādājās zāles, kuras veicina tā darbību un šķeļ barības vielas, bet arī, lietojot šos medikamentus, sāpes nepārgāja.

Linda papildina: „Es zināju, ka man ir jāiet pie ārsta, bet nevarēju saņemties. Šajās piecās stundās, ko pavadīju nomodā, nemitīgi lūdzu Dievu, un ticēju, ka paliks labāk. Pamazām ieguvu pārliecību, ka Dievs mani var un grib dziedināt, līdz skaidri zināju, ka Viņš to arī izdarīs.”

Kādā reizē sāpes kļuva tik spēcīgas, ka Linda izsauca ātro palīdzību. Slimnīcā viņai veica analīzes un ultrasonogrāfiju kas atklāja, ka vainīgs nav kuņģis, bet gan žultspūslis. Sievietei diagnosticēja žultsakmeņus un iekaisumu. Ārsti kā vienīgo risinājumu piedāvāja operāciju, bet Linda kategoriski no tās atteicās.

„Es zinu, ka ir jāņem vērā ārstu viedoklis un jāievēro viņu ieteikumi, bet šoreiz izlēmu līdz galam paļauties uz Dievu. Biju pārliecināta par to, ka tikšu dziedināta, tāpēc parakstīju dokumentus un atteicos no operācijas. Toreiz ārsts tikai ironiski noteica: „Tad pēc trim mēnešiem tiekamies morgā”. Šie vārdi palika manā prātā, un es ar bailēm gaidīju, kad paies minētie trīs mēneši. Man izrakstīja antibiotikas un rekomendēja stingru ēšanas režīmu. Es nedrīkstēju uzturā lietot neko treknu, ceptu vai marinētu un ēst vēl daudzus citus konkrētus produktus. Centos ievērot ārsta ieteikumus, bet tas ne vienmēr veiksmīgi sanāca, jo man ļoti garšo marinējumi un diezgan bieži nespēju atturēties.

Atgriezusies no slimnīcas katru dienu turpināju apliecināt un pateikties par savu dziedināšanu no žultsakmeņiem un iekaisuma. Nepieņēmu domu, ka sāpes varētu atkārtoties un apliecināju Rakstu vietu no Bībeles„Viņš piedod visus tavus grēkus un dziedē visas tavas vainas”.

Jau pusotru gadus Linda ir pilnīgi brīva no jebkādām lēkmjveida sāpēm vēderā. Tagad sieviete var ilgāku laiku neēst kā arī gavēt vairākas dienas, un simptomi vairs nav atkārtojušies. Viņa ēd pilnīgi visu, ko vien vēlas, bez jebkādiem ierobežojumiem produktu izvēlē. Jaunā sieviete apzinās, ka šis brīnums nav nejaušība, bet gan uzticēšanās Dievam, neatlaidīgas lūgšanas un Dieva pārdabiskās iejaukšanās rezultāts.

„Lūgšanām ir liels spēks, un kāds Dieva vīrs ir teicis: „To, ko esi saņēmis lūgšanā, to arī ar lūgšanu ir jānotur”. Es turpinu katru dienu pateikties par dziedināšanu un iesaku arī tev uzticēties Dievam. Viņam ir risinājums katrai tavai šī brīža problēmai vai vajadzībai. Tu vienmēr saņemsi atbildi uz savām lūgšanām!”

Lindas Kotinas liecību pierakstīja Pārsla Jankovska