Šogad no 18. līdz 20. augustam viesu namā „Purgaiļi” notika draudzes „Kristus pasaulei” kārtējais inkaunters,
kurā aptuveni trīsdesmit cilvēkiem kalpoja piecpadsmit kalpotāju komanda no draudzes, arī mācītājs ar savu ģimeni. Par būtiskāko un nozīmīgāko tieši šajā reizē stāsta draudzes „Kristus pasaulei” mācītājs Mārcis Jencītis:

„Ar katru reizi Dievs šajos pasākumos dara kaut ko vairāk un vairāk. Šī inkauntera iezīme bija tā, ka daudzi cilvēki uz to bija atbraukuši otro un trešo reizi. Šoreiz viņi bija labāk sagatavojušies, sapratuši savas iepriekšējās kļūdas un pārdomājuši tās. Līdz ar to viņi arī vairāk piedzīvoja Dieva žēlastību. Par maz ir tikai pavēlēt velnam aizvākties. Cilvēkiem ir jābūt gataviem arī saņemt savu brīvību un to nosargāt.

Šoreiz inkaunterā aizlūgšana par dziedināšanu tika apvienota ar atbrīvošanas kalpošanu. Šīs jomas ir saistītas savā starpā un nav atdalāmas viena no otras, jo slimību avots ir velns. Tieši šajā reizē bija daudzas dziedināšanas no fiziskām kaitēm. Ir daudz vieglāk lūgt arī par miesas dziedināšanu, ja anketā redzi, kādā veidā lāsti un slimības ir ienākušas cilvēkā.

Šis inkaunters bija ļoti spēcīgs. Arī es pats gūstu no tā, arvien vairāk iemīlu cilvēkus, kuriem kalpoju. Ar katru reizi šī kalpošana kļūst arvien spēcīgāka!”

Pēdējā dienā viesu mājas baseinā pagremdējot tika kristīti septiņi cilvēki. Nākamais inkaunters notiks no 15. līdz 17. septembrim turpat, „Purgaiļos”. Patlaban vēl ir brīvas vietas uz inkaunteru no 13. līdz 15. oktobrim. Pieteikties varat pa tālruni 20016806 vai e-pastu luize.zveja@gmail.com