Ir aizvadītas brīnišķīgas svinības, kas ir lieli svētki visai draudzei.
Vienīgā grupiņa Balvos pastāv jau veselu gadu, un ceturtdien, 9. jūnijā tika atzīmēts šis lielais notikums.

Šīs grupiņas aizsācēja ir Līga Dievbērna, taču ar laiku tās vadīšanu pārņēma Līgas mamma – Zenta. Ik nedēļu pirmdienās un trešdienās Zentiņas mājās kopā pulcējās tie, kuri alkst pēc patiesi izmainītām dzīvēm, atbildētām lūgšanām, sadraudzības un Dieva stiprinājuma ikdienai.

Uz svinībām devās arī pārstāvji no Rīgas draudzes: Eva Olševska ar tiem saviem komandas biedriem, kuri šajā laikā ir bijuši palīgi Balvu grupiņas dzīvē.

Balvos Evu ar komandu mīļi sagaidīja pati grupas vadītāja Zenta ar īpaši garšīgu frikadeļu zupu. Pēc tam visi devās ekskursijā pa Balviem, ko vadīja Zentas lielais palīgs gan grupiņas, gan mājas dzīvē – Inga.

Pēc brīnišķīgās pastaigas visi devās uz viesu namu “Svīres”, kur kopīgi tika spēlētas spēles un klāts bagātīgs galds. Bija iespēja iet pirtiņā un atvēsināties blakus esošajā dīķī, braukt ar katamarānu vai šūpoties. Pasākumā katrs varēja izvēlēties sev tīkamas un piemērotas aktivitātes, kas paredzētas visiem vecumiem, pat paši jaunākie dalībnieki ar prieku piedalījušies visās aktivitātēs.

Cilvēku pulks bija diezgan liels, vairāk kā 30 cilvēku, ko pārsvarā veido ģimenes ar bērniem.

Kā dāvanu Eva ar komandu veda mūsu draudzes nozīmītes, slavēšanas dziesmu CD, kā arī draudzes vīziju glītā rāmītī, lai tā vienmēr grupiņā būtu acu priekšā.

Svinības noritēja ļoti labā atmosfērā ar lielisku sadraudzību un jaunu draugu iemantošanu! Arī šajos svētkos varējām baudīt, ka Balvu mājas grupiņa, neskatoties uz lielo tālumu no Rīgas, cītīgi sekojot draudzes mācībai un sludinātajam Vārdam, aktīvi mācoties Bībeles un Līderu skolā, veiksmīgi pieaug un ir neapšaubāma svētība Balvu pilsētiņas un tuvākās apkaimes Dieva meklētājiem. Pasākums bija labi izplānots katrā tā detaļā, cilvēki bija atsaucīgi un ļoti mīļi. Katrs juties īpašs un aprūpēts.

Laiks Balvos pagāja nemanot, pienākot vakaram, viesi negribēja braukt prom.

Evelīna Silarāja.