Sestdien 24. septembrī draudzē „Kristus Pasaulei” tika sveikti septiņpadsmit
ļoti apņēmīgi un mērķtiecīgi cilvēki, kas mājas grupas ietvaros ir pabeiguši Bībeles skolu. Bībeles skolu beidz gan jauni cilvēki, gan ne tik jauni, tādi, kuri tikko ir atgriezušies pie Jēzus un tādi, kas jau ilgus gadus ir kristieši.

 

Bībeles skola sniedz iespēju iegūt jaunas vai papildināt jau esošās zināšanas par Dievu kā personību. Par Jēzu Kristu un par to uzvaru un brīvību, ko Viņš mums dod. Par Svēto Garu un tā izpausmēm. Sniedz sapratni kāpēc nepieciešams apmeklēt draudzi un kādai kārtībai tajā ir jāvalda. Tā sniedz ieskatu par draudzes Kristus Pasaulei mērķiem un vīziju G12. Sekmīgie skolas absolventi saņem diplomus.

 

Bībeles skolas kurss dod gan Bībelē pamatotas atbildes uz daudziem ar kristīgo ticību un draudzi saistītiem jautājumiem, kuri bieži ir jauniem kristiešiem un tiem, kas pievienojas „Kristus pasaulei” no citām draudzēm. Iegūtās zināšanas noderēs arī runājot ar cilvēkiem, kas vēl nav iepazinuši Dievu, Bībeles pamatpatiesības, kā arī nostiprinot viņus un veidojot par uzticamiem Kristus mācekļiem.

 

Novēlam neapstāties pie jau iegūtajām zināšanām un turpināt meklēt Dievu, un tiekties pēc tiem mērķiem, ko Dievs mums ir uzticējis izpildīt!