Stress un pārdzīvojumi par ikdienas problēmām spēj atstāt sekas arī uz veselību – tā notika ar Ilzi.
Kad negaidīti izjuka medicīnas prakse, kurā viņa strādāja, sieviete jutās “kā no laivas izmesta”. Satraukums par notikušo iespaidoja viņas redzi – kādu rītu viņa pamodās un, atverot acis, saprata, ka vairs nevar redzēt tik skaidri kā iepriekš. Lūdzot Dievu un paļaujoties uz Viņu, Ilzes acis ir dziedinātas.

Pagājušā gada aprīlī es negaidīti paliku bez darba. Tā kā man ir jau pāri piecdesmit, satraucos, vai un kā atradīšu citu darbavietu. Ļoti pārdzīvoju par notikušo, jo darbavieta man patika un tur es varēju darīt to, ko pratu vislabāk. Lielā satraukuma dēļ man parādījās redzes problēmas. Kādu rītu, atverot acis, redzēju peldam tādas kā „mušiņas” un brūnus plankumus. Sapratu, ka kaut kas nav kārtībā un steigšus devos pie ārsta. Apmeklēju vairākus acu centrus, kur man konstatēja acs stiklveida ķermeņa distrofiju, kas ir slimība, kurai raksturīga dažādu vielmaiņas gala produktu uzkrāšanās acī. Man izrakstīja acu pilienus, kas uz kādu brīdi palīdzēja, taču radīja arī blakus efektu – tā saukto sauso acu sindromu, kas ir nepatīkama graušana un asarošana.

Tā kā jau vairākus gadus apmeklēju draudzi un esmu dzirdējusi daudzu cilvēku liecības par dziedināšanu, sāku intensīvi lūgt Dievu, lai acis kļūtu veselas. Kopīgi lūdzām arī ar meitenēm mājas grupiņā, ko apmeklēju, taču man nebija stipras ticības, ka Dievs mani tiešām dziedinās. Tik ļoti satraucos, ka problēma ar acīm varētu saasināties un pat ievērojami pasliktināt manu redzi, ka gribēju izmantot visas man zināmās ārstēšanās iespējas. Iedomājos, ka varbūt alternatīvā medicīna – homeopātija man varētu palīdzēt. Pati gan sapratu, ka homeopāti cilvēku neārstē, bet tā vietā nodarbojas ar placebo efekta radīšanu, liekot cilvēkam ticēt, ka viņu dotie preparāti palīdzēs. Tā ir kā burvestība, kas līdzīga okultām darbībām. Taču jutos tik izmisusi, ka ķēros pie “pēdējā salmiņa”, cerot, ka varbūt tomēr tas kaut ko mainīs. Protams, pēc šī apmeklējuma un homeopātisko medikamentu lietošanas mana redze neuzlabojās.

Lai būtu droša, ka esmu izdarījusi visu, ko varēju, pieteicos arī uz draudzes “Kristus Pasaulei” semināru – inkaunteru. Šeit par manu acu dziedināšanu individuāli aizlūdza kalpotāja. Inkaunterā, esot Dieva klātbūtnē, man radās pārliecība, ka Dievs var mani dziedināt, tāpēc nolēmu atteikties no homeopāta izrakstītajiem līdzekļiem. Sapratu, ka nevaru ticēt diviem – homeopātijai un Dievam, jo Bībelē ir teikts, ka mēs nevaram pielūgt citus dievus, kā arī, ka neviens nevar kalpot diviem kungiem. Es savu rīcību nožēloju un nolēmu, ka paļaušos tikai uz Dievu. Pēc šī lēmuma mana redze tiešām sāka uzlaboties. Arī pati mājās lūdzu Dievu un pateicos Viņam, ka caur Jēzu Kristu man jau pieder pilnīga dziedināšana. Ar katru dienu šie brūnie, peldošie punktiņi un „mušiņas” acu priekšā parādījās arvien retāk līdz izzuda pavisam. Kad rudenī atkal apmeklēju acu speciālistu, izmeklējumā ar datoru tika konstatēts, ka mana redze tiešām ir ievērojami uzlabojusies. Tas ir brīnums!

Esmu ļoti priecīga un pateicīga Dievam, ka Viņš uzklausīja manas lūgšanas un dziedināja. Tagad vairs nedzīvoju pastāvīgās bailēs un uztraukumā, ka redze varētu turpināt pasliktināties. Man ir drošības sajūta, ka ar manu veselību viss ir kārtībā. Katru rītu atveru acis un slavēju Dievu par savu labo redzi. Tas Kungs ir mans Ārsts! Iesaku ikvienam lūgt Dievu un paļauties tikai uz Viņus, nevis kādām viltus terapijām vai preparātiem. Dievs noteikti atbild uz lūgšanām,” ar prieku saka Ilze.

Ilzes Kalmes liecību pierakstīja Laura Gruševa