Mirdza dalās savā stāstā par to, kā Dievs viņu atbrīvoja no 30 gadus ilgas atkarības no kafijas,
kā arī no sekām pēc ilgstošas tās lietošanas. „Jau vairāk nekā 30 gadus mana diena nebija iedomājama bez rīta kafijas. Bez tās es nevarēju pamosties un kvalitatīvi dzīvot – man sāpēja galva, jutos nogurusi, visas dienas garumā spēcīgi nāca miegs, tāpēc biju īgna un ar visu neapmierināta.  Dažkārt, kad mājās nebija kafijas, izlēmu labāk ilgāk gulēt, nekā mocīties, tādēļ bieži vien kavēju gan darbu, gan norunātās tikšanās.

Pirms neilga laika manā dzīvē bija periods, kurā man bija finansiālas problēmas un nebija naudas, lai kafiju nopirktu.  Bez tās man bija ļoti grūti iztikt – ar katru dienu aizvien vairāk sāka trūkt enerģijas, kļuvu nomākta, negribēju doties pat ikdienišķās dienas gaitās. Biju tik izmisusi, ka lūdzu Dievam par to, lai Viņš dotu man iespēju nopirkt šo dzērienu. Nekas nemainījās, un es sapratu, ka tā turpināt nedrīkstu, un man ir kaut kas jāmaina. Es pieņēmu lēmumu atteikties no kafijas lietošanas, un šis bija ļoti piemērots brīdis tam. Tad pieņēmu lēmumu un sāku lūgt Dievam spēku turēties pretī kārdinājumam. Kopš tā brīža sāku justies aizvien labāk, un vēlme pēc kafijas sāka samazināties. Pazuda arī apgrūtinošās sajūtas – galvassāpes un nogurums. Es turpināju apliecināt Dieva vārdu, ka esmu brīva un dziedināta, līdz tas pilnībā parādījās manā dzīvē.

Tagad ir pagājis vairāk nekā mēnesis, kopš esmu brīva no šīs atkarības, un ir pazudusi lielā vēlme to lietot katru dienu. Tas, kas man dod enerģiju, ir Dievs, nevis rīta kafija. Viņa spēkā es no tās esmu tikusi vaļā. Es jūtos brīva un priekpilna! Kopš novembra apmeklēju draudzi „Kristus Pasaulei” un tieši šeit es mācos veidot personīgas attiecības ar Dievu. Jo vairāk Viņam tuvojos, jo vairāk Viņš man atklājas un dod spēku tikt galā ar jebkurām dzīves problēmām.”

Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru. (Filipiešiem 4:13) Dieva spēkā arī Tu vari tikt galā ar visām savām problēmām un atkarībām! Dievam nekas nav neiespējams, un Viņš vēlas redzēt Tevi brīvu!

Mirdzas liecību pierakstīja Monta Jefremova