Aizbraucot darba meklējumos uz ārzemēm, Kristīnei sākās raižu un stresa pilna ikdiena.
Prātu pārņēma domas par finansēm, kā sevi nodrošināt un kas būs tālāk. Šī apstākļu maiņa un jaunais dzīves ritms sāka spēcīgi ietekmēt viņas veselības stāvokli. Jaunā sieviete vairs nespēja normāli aizmigt. Kristīne saprata, ka tā nav vienas dienas problēma vai sagadīšanās, tāpēc devās pēc palīdzības pie speciālista.

Kristīne stāsta: „Ārsts izrakstīja medikamentus un norādīja, ka tie jālieto regulāri. Tā arī darīju – sāku lietot zāles katru dienu, taču par nožēlu šie medikamenti nelīdzēja, jo es tik un tā nespēju aizmigt. Būt nomodā līdz četriem no rīta tā bija ikdienišķa parādība. Kā sekas pastāvīgajam bezmiegam bija galvassāpes un nenormāls nogurums, lietoju arī pretsāpju medikamentus. Iedzēru „Ibumetin”, bet pēc kādām 15 minūtēm galvassāpes atgriezās. Tolaik bez spēcīgas kafijas es nespētu pamosties un darīt ikdienas darbus, dzēru kādas četras krūzītes kafijas dienā, papildus darba laikā lietoju arī enerģijas dzērienus, jo bija grūti strādāt.”

Tas bija grūts un nogurdinošs periods jaunās sievietes dzīvē, kam risinājumu viņa pati neredzēja. Kristīne nekad nebija ticējusi Dievam un nezināja, ka Viņš spēj dziedināt no jebkuras problēmas. Kad Kristīne bija atgriezusies Latvijā, kāda paziņa vairākas reizes viņu bija aicinājusi apmeklēt draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojumus. Līdz vienu dienu viņa atnāca uz dziedināšanas dievkalpojumu, kur katrs cilvēks var saņemt individuālu aizlūgšanu par savām vajadzībām. Jaunā sieviete tā īsti neticēja, ka dievkalpojuma apmeklējums varētu viņai palīdzēt, bet tomēr aizgāja pie kalpotāja, kurš sāka lūgt Dievu par Kristīnes problēmu. Aizlūgšanas laikā viņa piedzīvoja neparastas izjūtas, kādas vēl nekad nav bijušas viņas dzīvē. Kristīne turpina: „Kalpotājs uzlika man rokas un sāka lūgt Jēzus Vārdā, lai bezmiegs un galvassāpes pazustu. Pēkšņi viss mans ķermenis sāka trīcēt un caur rokām gāja ļoti spēcīgs karstums. Es sapratu, ka notiek kaut kas pārdabisks, kam pati nespēju noticēt. Atnākot vakarā mājās, man uznāca spēcīgs miegs jau ap pulksten 22.00, kas bija neticami! Kopš tā brīža man ir labs miegs, un es varu laicīgi pamosties. Kopš tās dienas es sāku ticēt, ka Dievs ir pilnīgi reāls un dzīvs, Viņš spēj dziedināt un mainīt dzīvi! Sāku apmeklēt regulāri dievkalpojumus un mājas grupiņas. Sapratu, ka ir ļoti svarīgi veidot personīgas attiecības ar Dievu un pavadīt laiku ar Viņu ikdienā – lūgšanā un lasot Viņa vārdu. Katru dienu, no rīta un vakarā, lasu Bībeli un iepazīstu vairāk Dievu un Viņa gribu manai dzīveiTagad man vairs nav jāmokās ar ilgstošām galvassāpēm un nogurumu, jo spēju normāli izgulēties. Nelietoju vairs pretsāpju līdzekļus. Lai normāli strādātu, man nav nepieciešami enerģijas dzērieni vai vairākas kafijas krūzītes dienā.”

Kristīne piedzīvoja Dievu un Viņa spēku. Sešus mēnešus ilgusī problēma ir prom kā nebijusi, viņa var laicīgi aiziet gulēt, un pilnvērtīgi veikt visus ikdienas darbus.

Jaunā sieviete citiem iesaka: „Meklējiet Dievu, lasiet Bībeli un ejiet dzīvā draudzē, tad jūs piedzīvosiet to, ka Dievs ir reāls un spēj dziedināt un izmainīt jūsu dzīves!

Kristīnes Okladņikovas liecību pierakstīja Kristīne Krapāne