Aptuveni 7 gadu vecumā saslimu ar alerģiskajām iesnām.
Šī slimība radās no pastāvīgas uzturēšanās sausā gaisā. Es katru rītu mocījos ar iesnām, ko ļoti bieži pavadīja šķavas. Slimībai progresējot, aizvien biežāk sāka sāpēt arī galva. Apgrūtinātas elpošanas dēļ nedrīkstēju skriet un ilgstoši braukt ar velosipēdu, kaut gan man tas ļoti patika. Skolā saņēmu publiskus aizrādījumus no skolotājiem, lai stundu laikā klasē nešņaukājos, bet izeju gaitenī. Tas bija ļoti nepatīkami.

Vērsos pie ārsta, kurš pēc atkārtotām analīzēm un rentgena uzņēmumiem izrakstīja zāles, taču zāles man nepalīdzēja un slimība progresēja. Pēc ārstēšanā iztērēta laika un naudas ārsts norādīja, ka ar šo slimību nāksies sadzīvot. Viņš brīdināja, ka, tā turpinoties, pastāv iespēja saslimt ar astmu.

Apmēram pirms trīs gadiem es pastkastītē atradu bukletu ar uzaicinājumu uz Ziemassvētku dievkalpojumu draudzē „Kristus Pasaulei”. Nodomāju, ka reizi gadā varētu apmeklēt arī baznīcu. Atnākot uz dievkalpojumu, biju patiesi izbrīnīta par to, cik dzīvs un praktisks bija mācītāja sprediķis. Dievkalpojumam beidzoties, sapratu, ka vēlos mainīt savu dzīvi. Noticēju, ka varu būt vesela, brīva un laimīga.

Sāku apmeklēt dievkalpojumus un ar laiku pievienojos arī mājas grupiņai. Pēc kāda laika notika dziedināšanas dievkalpojums, kurā tika lūgts par ikvienu, kam ir problēmas ar veselību. Arī es atsaucos mācītāja aicinājumam iznākt uz aizlūgšanu, un viņš par mani lūdza Dievu. Atgriežoties ikdienā, es ievēroju, ka slimības simptomi ir mazinājušies. Iesnas vairs nebija tik spēcīgas, un arī šķavas vairs tik bieži nemocīja.

Dažus mēnešus vēlāk devos uz draudzes rīkoto lūgšanu nometni, kuras laikā kalpotājs lūdza Dievu par pilnīgu manu dziedināšanu. Atgriežoties mājās, konstatēju, ka visi slimības simptomi ir pazuduši!

No minētā notikuma ir pagājuši trīs gadi, un es vēl joprojām varu apliecināt, ka esmu vesela, jo hronisko iesnu simptomi vairs nav atgriezušies. Esmu patiešām laimīga, ka varu atkal skriet, braukt ar divriteni un darīt to tik, cik vien vēlos. Mani nenomoka šķavas un slimības dēļ man nav vairs jānonāk neērtās situācijās. Esmu brīva no jebkāda fiziska diskomforta savā dzīvē!

Es novēlu katram cilvēkam iepazīt Dievu un piedzīvot savu brīnumu! Esmu par laimīgiem un dziedinātiem cilvēkiem!

Daces Savickas liecību pierakstīja Marija Graudiņa