Mūsu draudzes līdere Dace vada savu mājas grupiņu jau 2 gadus. Daces grupiņa notiek Rīgas centrā, Brīvības ielā.
Tā, protams, tagad ir sieviešu grupiņa, saskaņā ar mūsu draudzes kārtību, kura tika īstenota, sadalot grupiņas divās kategorijās – vīriešu un sieviešu grupās. Daces grupiņu apmeklē jaukas sievietes, no kurām viena jau veidojas par uzticamu savas vadītājas palīgu. Šajā grupiņā ir cilvēki, kas ir uzticami Dieva kalpi un bērni, kas pilnveido sevi, piemēram, mācoties Bībeles un Līderu skolās. Jāpiemin, ka nupat – 5. septembrī – tika uzsāktas mācības jaunajā Līderu skolā, un Daces grupiņā ir, kas tajā mācās!
Kā jau visās grupiņās, katru mēnesi tiek plānoti un notiek sadraudzības pasākumi; šajā grupiņā ideju netrūkst un sievietes ar saviem viesiem sanāk kopā gan uz, piemēram, dekupāžu, gan pēdējā sadraudzības pasākumā tika pat realizēts jahtas brauciens, kas ir vērtējams kā ļoti drosmīgs pasākums. Grupiņas vadītāja atklāja, ka par grupiņas augšanu domājot ļoti nopietni un ticot, ka būs uzrāviens, lielā mērā pateicoties tam, ka draudzē drīz sāksies „Pārmaiņu laiks 2”.
Šajā grupiņā interesants paradums: sievas regulāri pirms katras iknedēļas grupas iespēju robežās maksimālā skaitā sapulcējas jau 30 minūtes pirms oficiālā sākuma un vienojas kopīgās lūgšanās īpaši par jauniem potenciāliem grupas dalībniekiem, par cilvēku glābšanu!
Sadraudzība dalībnieču starpā tiek veidota arī ārpus grupiņas un iespēju robežās aizejot kopā uz kafejnīcu vai uzaicinot pie sevis uz mājām. Visbiežāk sanākot komunicēt pa tālruni.

Dacei pašai visvairāk patīk vērot izmaiņām pie cilvēkiem, pie viņu sirdīm; kad grupas dalībnieces sakoncentrējas un viņu sirdis aizdegās par cilvēkiem, kuri vēl nav glābti Dievam, kad viņas izdara pareizās izvēles, kad pareizi sakārto prioritātes un nepagurdami koncentrējas uz savu izvirzīto mērķi, kad grib darīt Dieva lietas un grib evaņģelizēt un iesaistīties uz visiem simts Dieva gribā.

Grupiņas mērķi esot skaidri: strādāt un lūgt par katras grupiņas dalībnieces personīgo stratēģiju, kā iepazīstināt cilvēkus ar Dievu. Lielais akcents ir jāliek, lai cilvēki sevi sajūt kā reālus dvēseļu glābējus. Dace un viņas komanda šī mēneša sadraudzības pasākumu plāno rīkot pirtī ar īstu pēršanos.

Ikviens tiks laipni gaidīts un pieteikties uz šo vai citu mājas grupiņu var zvanot uz telefonu 29335196.

Lolija Sprancmane.