Pirms 15 gadiem Daiga pirmo reizi sev uz rokas pirksta ap nagu pamanīja apsārtumu,
kas bija ļoti sāpīgs un vēlāk kļuva strutains. Daiga izmēģināja dažādus tautas līdzekļus, kā, piemēram, pusi dienas turēja rokas sālsūdenī, tomēr iekaisums nepazuda. Pēc neveiksmīgajiem mēģinājumiem viņa beidzot devās pie ķirurga. Ārsts Daigai īsti nepaskaidroja, kas tieši iekaisumu ir izraisījis, bet ieteica nagu noņemt. Tomēr arī naga noņemšana nelīdzēja. Laikam ejot, šāds sāpīgais iekaisums parādījās arī uz citiem pirkstiem.

Apmeklējot ģimenes ārstu, atklājās, ka viņai ir reta ādas slimība – nagu valnīša iekaisums jeb paronīhija. Tolaik Daiga gaidīja bērniņu un nevarēja uzsākt ārstēšanos ar medikamentiem. Viņai tas bija smags periods, jo iekaisums saasinājās, āda ap nagiem bija pietūkusi un uzspiežot izdalījās strutas, bet nagi sāka augt grubuļaini. Pēc bērna piedzimšanas Daiga pēc ārsta ieteikuma sāka lietot homeopātiskus medikamentus, un iekaisums pārgāja. Pēc 4 slimības gadiem viņa bija laimīga, ka beidzot ir vesela. Taču par nepatīkamu pārsteigumu iekaisums pēc laika atkal parādījās. Nācās atkārtoti apmeklēt ārstu, kurš izrakstīja jaunus homeopātiskos medikamentus. Zāles bija dārgas un palīdzēja tikai īsam laikam. Līdzko tika pārtraukta medikamentu lietošana, tā iekaisums parādījās no jauna. Slimības izārstēšanai ārsti nedeva nekādas cerības, bet sacīja, ka slimību ir iespējams vien apārstēt un ir jāiemācās ar to sadzīvot.

Pēc pāris gadiem Daiga meklēja un atrada palīdzību pie Dieva. Viņa iepazina Jēzu Kristu, un sāka Viņam kalpot. Daiga arī saprata, ka Dievs ir viņas Ārsts un pārstāja lietot homeopātiskos medikamentus, paļaujoties uz Dieva dziedinošo spēku. Gandrīz katru dienu viņa lūdza par savu dziedināšanu. „Bet tev būs kalpot Tam Kungam, savam Dievam, tad Viņš svētīs tavu maizi un tavu ūdeni; un Es novērsīšu visas tavas slimības – tā ir Rakstu vieta no 2. Mozus grāmatas (23:25), pēc kuras Daiga nemitīgi lūdza. Arī ikvienā aizlūgšanā, gan lūgšanas semināros – inkaunteros, gan dziedināšanas dievkalpojumos tika par to lūgts.

Pirms trim mēnešiem Daiga ievēroja, ka ar nagiem viss ir kārtībā – tie ir pilnīgi sadzijuši, iekaisuma nav un savā sirdī viņa saņēma pārliecību, ka šoreiz ir pilnībā dziedināta. Viņa ir bezgala laimīga un pateicīga Dievam. Dievs to neizdarīja vienā mirklī, bet pakāpeniski un tādējādi stiprināja Daigas ticību un paļāvību Viņam.

Daiga pati saka: „Ja tu lūdz, tad tev rodas pārliecība un ticība, ka esi dziedināts. Tev ir jāmeklē pats Dievs – jālasa Bībele, jālūdz, jāapmeklē dzīva draudze, jādzīvo svēta dzīve un jānododas Dievam, jo tikai tad Dievs darīs Savus brīnumus. Dievs ir reāls un atbild uz visām lūgšanām.”

Daigas Lapsas liecību pierakstīja Pārsla Jankovska