Daiga ar Dievu ir aptuveni divus gadus. Kad viņa sāka meklēt Debesu Tēvu,
viņai nebija nekā – ne ģimenes, ne darba, ne naudas. Taču Dievs viņu ļoti mācīja uzticēties un svētīja. Tagad, kad Daiga nodarbojas ar savu biznesu, viņa saka: „Pārdot var tikai Dievs!”

Kad Daigas dzīvē iestājās grūtības, viņa domāja, uz ko skatīties – savu problēmu vai Jēzu. Caur aprunāšanas grēku viņas dzīvē samazinājās viņas ražojumu pasūtījumu skaits, tāpēc viņa saprata, ka Dievs rāda problēmu, kas ir jārisina. Tādēļ Daiga izlēma skatīties uz Jēzu un slavēt Dievu savās grūtībās, no kurām izvest var tikai Viņš. „Man nekā nebija, taču tajā pašā laikā arī nekā nepietrūka,” saka Daiga.

Savā lūgšanu kambarī Daiga meklēja tikai attiecības ar Dieva dēlu Jēzu, kas viņu aizveda pie lielas izlaušanās no viņas problēmām. Iestājās miers un drošības sajūta. Tad, kad Daigai vajadzēja 102 latus rēķinu samaksai, viņas kontā no pārdotās produkcijas tika ieskaitīti tieši 102 lati. Tas bija brīnums!

„Iepriekšējā dievkalpojumā Dievs mani uzrunāja un es nolēmu visu atlikušo naudu ziedot Viņam. Man nebija pat benzīna, ar ko aizbraukt ciemos pie savas mammas. Taču es braucu ar tukšu bāku un paļāvībā uz Dievu. Jau domāju, kā atstāšu mašīnu ceļa malā, taču veiksmīgi nokļuvu galā. Dabūju arī nedaudz naudas. Nākamajā nedēļā Dievs mani svētīja ar 200 latu lielu pasūtījumu!”

Ja ticībā paļausieties uz Dievu, ka jums kaut kas notiks, tad tas arī varēs notikt!

Laura Zeniņa.