26. maijā sestdien draudzē „Kristus Pasaulei” notika dziedināšanas dievkalpojums.
Dievkalpojuma tēma bija: „Šī ir tava diena”. Mācītājs sludināja par aklo Bartimeju. Jēzus prasīja Bartimejam: „Ko tu gribi?” Arī mums, lai saņemtu atbildi no Dieva, ir skaidri jānoformulē sava vajadzība. Un es sev jautāju: „Ko es gribu?” Es lūdzu Dievam, lai Viņš dziedina manu mugurkaulu.

Pēdējo pusgadu es bieži esmu mocījies ar sāpošu muguru. Bija brīži, kad nevarēju pakustēties, jo pie mazākās kustības muguru savilka krampji un sāpes bija neciešamas. Tas radīja grūtības iet, jo sāpēja abas kājas. Lai kaut cik mazinātu sāpes, dzēru pretsāpju zāles. Naktīs nevarēju izgulēties, līdz ar to pa dienu jutos piekusis un neizgulējies. Meklēju palīdzību pie ārsta, kurš ieteica man veikt datortomogrāfiju. Izmeklējums atklāja mugurkaula diska trūci. Biju savainojis muguru, nepareizi ceļot smagu kravu. Mugurkaula starpskriemeļu disks bija izgājis no savas vietas, spieda uz nervu galiem un tas radīja šīs sāpes.

Dievkalpojuma laikā, kad mācītājs lūdza par cilvēkiem, es stāvēju savā vietā ar aizvērtām acīm un sajutu tādu kā vēju un siltumu sevī. Bija neparasta sajūta un es zināju, ka Dievs mani ir sadzirdējis un atbildējis uz manu lūgšanu. Nākamajā rītā es pamodos un sapratu, ka kaut kas nav tā, kā parasti. Mugura un kājas vairs nesāpēja. Līdz pat šim brīdim šīs sāpes nav atgriezušās. Esmu dziedināts!

Dainis Daubers.