Spēcīgas galvas sāpes var ievērojami apgrūtināt dzīvi un pat laupīt darba spējas, padarot cilvēku nespēcīgu. Ne vienmēr ārsti spēj atklāt slimības iemeslu un palīdzēt, tādēļ cilvēki pie dakteriem izvēlas neiet un labāk sadzīvo ar savu problēmu. Tā bija arī Sintijai, jaunai meitenei, kura četrus gadus mocījās ar spēcīgām galvas sāpēm. Taču tad, kad viņa pagājušajā gadā iepazina Dievu un pievienojās draudzei “Kristus Pasaulei”, viņa tika dziedināta!

Par savu dziedināšanu Sintija stāsta: “Četrpadsmit gadu vecumā man sākās lēkmjveida galvassāpes bez redzama iemesla. Tiklīdz sanervozējos un par kaut ko pārdzīvoju, lēkmes kļuva biežākas un smagākas. Man daudzi cilvēki ieteica aiziet pie ārsta, lai uzzinātu iemeslu galvas sāpēm, tomēr es pie daktera tā arī neaizgāju, jo toreiz uzskatīju, ka tas tāpat neko nedos. Dzēru aptiekā brīvi nopērkamos pretsāpju līdzekļus un centos izgulēties.

Galvas sāpju lēkmes parasti sākās vakaros, to laikā man pieres rajonā neciešami dūra un stipri asaroja acis. Dažreiz arī no rīta, tikko pieceļoties, jau jutu simptomus. Šīs sāpes manī radīja lielu diskomfortu un ļoti traucēja dzīvot un darboties. Šādos brīžos nespēju neko darīt, kā vien iekrist gultā un gulēt, pārvilkusi segu pār galvu.

Par Dievu bērnībā biju dzirdējusi no vecmāmiņas. Dažreiz kopā aizgājām uz baznīcu, taču tas bija kā rituāls, kas manā dzīvē pilnīgi neko nemainīja. Arī nelūdzu Dievu, lai Viņš mani dziedina, jo biju pārliecināta, ka tāpat nekas nemainīsies.

Kāda draudzene no skolas sāka man sūtīt e-pastus un aicināja uz pasākumiem draudzē “Kristus Pasaulei”, kuru viņa pati apmeklēja. No sākuma biju diezgan rezervēta un nevēlējos doties ciemos pie pilnīgi svešiem cilvēkiem, taču, kad pirmo reizi atnācu uz pasākumu mājas grupiņā, biju patīkami izbrīnīta. Vai patiešām var būt, ka starp mums vēl ir cilvēki, kuri ir tik sirsnīgi, laipni un rūpējas viens par otru? No sākuma tam neticēju, taču ar laiku sapratu, ka viņi ir patiesi. Šeit es iedraudzējos ar grupiņas cilvēkiem. Klausoties pārējo meiteņu dzīves stāstus un liecības, kā arī svētrunas dievkalpojumos, es iedegos ticībā Dievam un manī vairojās pārliecība, ka tieši Jēzus mani var un grib dziedināt!

Par mani lūdza mājas grupiņa un arī es pati regulāri ik rītus apliecināju savu dziedināšanu. Pagājušā gada augustā biju draudzes seminārā inkaunterā, kur kalpotāji lūdza Dievu par manu dziedināšanu. Aizlūgšanu laikā es ļoti piedzīvoju Dievu. Pirmo reizi man bija tāda sajūta! Manī parādījās ticība, ka beidzot esmu dziedināta!

Drīz vien es ievēroju, ka galva sāp arvien retāk un arī lēkmes nebija tik intensīvas. Medikamenti drīz vairs nebija nepieciešami. Nu jau būs pagājis ilgs laiks, kopš man galva nesāp! Man ir labs un veselīgs miegs naktīs. Esmu aktīva, iesaistos draudzes kalpošanā, un man vairs nav pa dienu jāguļ gultā, lai atgūtu spēkus un enerģiju. Tagad jūtos priecīga un laimīga! Ik rītu lūdzu Dievu un lasu Bībeli, un tas man dod mieru un spēku visai dienai.

Cilvēkiem, kuriem ir dažādas veselības problēmas, es ieteiktu tuvoties Dievam, veidot ar Viņu personīgas attiecības. Iesaku apmeklēt draudzes “Kristus Pasaulei” dievkalpojumus, mājas grupiņas un inkaunteru, jo man tas ir palīdzējis iegūt savu dziedināšanu. Tici, ka Dieva spēkā viss ir iespējams! Jēzus Kristus var un grib palīdzēt tieši tev!”

Sintijas Jekimovas liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums