Pirms neilga laika draudzes „Kristus Pasaulei” vecākais mācītājs un evaņģēlists Mārcis Jencītis rīkoja Lielo dziedināšanas dievkalpojumu Rīgā, kura laikā ikvienam bija iespēja saņemt aizlūgšanu par personīgām vajadzībām un piedzīvot savu Dieva brīnumu.

Arī Emija kopā ar savu tanti devās uz šo dievkalpojumu, jo viņai bija kāda problēma – nedēļu pirms dievkalpojuma slidotavā meitene traumēja celi un pēc kritiena sākās pastāvīgas sāpes. Emija lietoja arī speciālu smēri sasitumiem, taču sāpes nebeidzās.

Lai gan Emijai ir tikai vienpadsmit gadi, viņa tic Dievam un zina, ka Viņš dziedina – iepriekšējā dziedināšanas dievkalpojumā meitene saņēma dziedināšanu no varžacīm, kuras viņai bija bijušas veselas četras. Meitenes mamma pēc laika pati stāstīja, ka varžacis bija pilnībā izzudušas. Tieši tāpēc arī šoreiz Emija ar pilnu pārliecību devās uz aizlūgšanu. Lai gan aizlūgšanas laikā neko īpašu nejuta, taču nākamajā dienā sāpju vairs nebija! Meitenes celis ir dziedināts.

Dieva spēks ir varens un ikvienam, kurš tic, ir iespēja saņemt izmaiņas! Emija pati lasa Bībeli, lūdz Dievu un apmeklēs arī mājas grupiņu. Viņa tic, ka Dievs dziedina un spēj izmainīt ikvienu situāciju.

Emijas Iskanderovas liecību pierakstīja Kristīne Zeltiņa