Svētdien, 15. martā, saistībā ar ārkārtas stāvokļa izsludināšanu valstī,
draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojums un seminārs notika neklātienē, tiešsaistes režīmā, skatoties video.
Mācītājs Mārcis Jencītis sludināja divas tēmas – Vīruss Covid-19 un Debesis. Šī brīža situācija valstī un pasaulē saistībā ar dažādiem ierobežojumiem Covid-19 vīrusa dēļ ir satricinājusi ne vienu vien cilvēku. Ir jūtamas bailes un nedrošība par to, kas būs tālāk, kā tas ietekmēs visus procesus pasaulē. Taču Dieva vārds saka, ka Viņš nav mums devis bailības garu, bet  gan spēka, mīlestības un savaldības garu. Latvijas valdība ir laicīgi noreaģējusi, lai veiktu piesardzības pasākumus, arī draudzē „Kristus Pasaulei” dievkalpojumi kādu laiku notiks attālināti, skatoties video online. Šī situācija jāizmanto kā tramplīns jauniem sasniegumiem gan tavā ticības dzīvē, draudzē, biznesā un citās sfērās!
Dievkalpojuma video ieraksts: https://youtu.be/xxVQTkkpSnQ
Svētdien notika arī seminārs „Evaņģēlisms un māceklība”, kuru vadīja  bīskaps Antons Tiščenko. Viņš ir reģionālais bīskaps 30 draudzēs un vada divas draudzes Harkovā, kuras apmeklē vidēji 1200 cilvēki. Antons Tiščenko ir arī četru grāmatu autors un starptautisks sludinātājs.
Bīskaps mācīja par to, cik svarīgi ir darīt Dieva darbu – sludināt evaņģēliju un kalpot  cilvēkiem. Bieži vien par grēku mēs uzskatam tikai to, ko „nedrīkst darīt” – alkohols, smēķēšana, laulības pārkāpšana. Bet mēs neaizdomājamies, ka grēks ir arī tas, ka mēs nedaram pareizas lietas un neizmantojam lietderīgi savu laiku. Kristietim, kurš nesāk kalpot citiem cilvēkiem, ar laiku paliek garlaicīgi draudzē, un viņš kļūst aizņemts darot „pasaulīgas” lietas, kas bieži vien ieved arī grēkā. Antona Tiščenko palīgs dalījās arī savā liecībā un pieredzē, cik svarīgi ir cilvēkus apmeklēt un aprūpēt mājās. Apmeklēšanu mājās viņš dēvē par tiltu uz draudzi.
Esi aicināts atbalstīt draudzes darbu ziedojot: http://www.marcisjencitis.lv/ziedojumiem
Vairāk info:
+371 2933 5196