Agrita Eberliņa ir ļoti dzīvespriecīga un laimīga sieviete.
Neskatoties uz apstākļiem vai aizņemtību, viņa vienmēr atradīs kādu brīdi, lai pastāstītu, cik reāls un labs ir Dievs viņas ikdienā. Agrita draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē tikai nepilnu gadu – kopš 2011. gada augusta, kad kāds kolēģis pastāstīja par draudzes atrašanās vietu.

Agritas dzīve nekad nav bijusi viegla uz bezrūpīga, jo nācies cīnīties ar dažādām neveiksmēm un cilvēku ļaunumu. Viņa nekad nav bijusi ļoti bagāta, bet dzīves laikā ir sanācis pazaudēt arī to, kas viņai ir bijis. Vectēva alkohola atkarības dēļ iekrājās liels parāds par dzīvokli, jo Agritas doto naudu maksājumu veikšanai vectēvs izlietoja alkohola iegādei. Sievietes dzīvē iestājās smags posms, kad viņa šķīrās no vīra, palika viena ar diviem bērniem un viltīga dzīvokļu māklera dēļ arī nesaņēma nekādu samaksu par pārdoto dzīvokli.

Tā sieviete cīnījās viena pati ar dzīves problēmām un smagumu līdz nonāca draudzē un iepazinās ar dzīvo Dievu, uzzinot, ka Dievs vēlas viņai palīdzēt un svētīt. Dzīves laikā Agritai bija iegūta pārliecība, ka Dievu nedrīkst lūgt par finansēm, taču, dzirdot došanas vārdu, viņa saprata, ka ir ļoti kļūdaini domājusi. Brīdī, kad viens darba līgums bija beidzies un Agrita bija palikusi bez darba, viņa pieņēma Dievu par savu apgādnieku un uzticējās Viņam. Lai cik aplami varētu šķist, viņa nesa savus labprātīgos ziedojumus Dievam, pastāvot pilnīgā pārliecībā, ka Dievs viņu apgādās un neļaus viņai ciest trūkumu. 2011. gada decembra dziedināšanas dievkalpojumā Agrita devās uz aizlūgšanu par finansiālu svētību un darba atrašanu.

Nepagāja pilnas divas nedēļas, kad Agritai zvanīja no Nodarbinātības dienesta, kur viņa bija reģistrēta, lai piedāvātu dārznieces darbu tuvējā skolā, kas atradās ielas pretējā pusē Agritas mājām. Agrita atklāj: „Iepriekš esmu strādājusi smagus darbus, piemēram, veikalā, kur bija garas darba stundas. Pēc tam jutos pārgurusi. Tagad zināju, ka nevaru pieņemt darbu, kas būtu jāstrādā mājas grupiņas un dievkalpojuma laikā, jo negribu izlaist nevienu draudzes apmeklējumu, kas mani piepilda ar spēku un enerģiju.”

Tagad Agrita beidzot var ar prieku doties uz darbu, kur viņa var strādāt svaigā gaisā, iekārtojot skolas dārzus. Viņa ir sajūsmā par iespēju vasarā strādāt ārā, nevis sēdēt iekštelpās. Agrita stāsta, ka Dievs ir ne tikai svētījis viņas dzīvi, bet arī viņas bērnu dzīves, jo dēls arī pie visas bezdarba situācijas Latvijā ir atradis iespēju strādāt un atmetis domas par Latvijas pamešanu un došanos strādāt ārpus valsts. No sākuma darbs ir bijis fiziski smags, bet ar laiku paveras aizvien jaunas iespējas. Kaut Agritas darba alga nav liela, viņa saka, ka tagad viņai ir drošības un miera sajūta, ka naudiņas viņai pietiks visam, kas viņai būs nepieciešams. Viņa zina, ka Dievs svētīs viņu un viņas bērnus.

Kad Agrita absolvēja draudzes Bībeles skolu, viņa vēlējās tālāk mācības turpināt Līderu skolā. Lai varētu skatīties Līderu skolas stundas un draudzes dievkalpojumus internetā, bija vajadzīgs dators. Mājas grupiņā visi kopā lūdza Dievu, lai Agrita varētu iegādāties datoru par saprātīgu cenu. Dievs ātri atbildēja uz Agritas lūgšanu. Kāds viņas paziņa bija ar mieru pārdot Agritai savu datoru par ļoti zemu samaksu. Iepriekš Agrita domāja, ka dators būs jāņem uz nomaksu, taču tagad viss ir atrisinājies – viņai ir ļoti labs dators par cenu, kas ir trīsreiz zemāka nekā datora patiesā vērtība.

Agrita ir sajūsmā par pārmaiņām, ko Dievs ienesis viņas dzīvē. Viņa ikdienas pavada laiku ar Dievu, lasot Bībeli un lūdzot. Agrita ātri pieaug garīgi, jo ļoti vēlas darīt visu, ko Dievs atklāj caur draudzi un mācītāju. Viņa ir pateicīga Dievam, kas atvedis viņu uz draudzi „Kristus Pasaulei” un ļāvis iepazīt sevi kā mīlošu un gādīgu Dievu, kas vienmēr rūpējas un nekad neatstāj.

Laura Zeniņa.