Marijas stāsts ir apliecinājums Dieva visvarenībai. Kad viņas meitiņa Nikola Jasmīna saslima ar smagu ādas slimību, ārsti nedeva nekādas cerības. Mazulīte cieta neizturamas mokas, bet tad kāds ticīgs cilvēks iestājās par viņu lūgšanā un notika brīnums. Otrā rītā bērns bija pilnīgi vesels. Notikušais bija iedrošinājums arī pašai Marijai, kura pēc tam pilnībā atdeva savu sirdi Dievam un pievienojās draudzei. Par to, kā tas notika, Marija stāsta:

“Pirms diviem ar pusi gadiem mana meita Nikola cieta no ļoti smagas ādas slimības – atopiskā dermatīta. Problēmas parādījās gandrīz no dzimšanas, bijām slimnīcā, jo stāvoklis bija ļoti nopietns. Meitas ķermeni klāja ne tikai izsitumi, bet vairākās vietās arī čūlas, kas plīsa un asiņoja. Visvairāk skarta bija labā auss – man pat likās, ka tā tūlīt varētu noplīst. Bērns cieta ļoti lielas sāpes un niezi. Mēs bijām slimnīcā, meitiņa tika pieslēgta pie sistēmas, taču ārsti nevarēja palīdzēt.

Kad Nikolai bija pusotrs gads, vairāki speciālisti uzstādīja diagnozi, bet nespēja noteikt šīs slimības cēloni. Ārsti nedeva arī nekādas cerības nākotnē, sakot, ka šī slimība ir hroniska un ar to nāksies sadzīvot visu mūžu. To nevarot izārstēt, tikai apārstēt uz kādu laiku. Lai kaut kā atvieglotu bērna stāvokli, tika nozīmētas spēcīgas hormonālas ziedes, kas atstāj negatīvu iespaidu uz veselību kopumā. Man bieži naktīs bija jāceļas augšā, jo meitiņa no sāpēm raudāja.

Kad kārtējo reizi bērnam bija slimības uzliesmojums, mana tante, kura tic Kristum jau daudzus gadus, redzot manas meitas ciešanas, sadusmojās. Viņa teica: “Cik ilgi mēs vēl ļausim šai velnišķajai slimībai bērnu mocīt!?” Viņa sāka aktīvi lūgt Dievu par manu mazo meitiņu un es pievienojos. Mēs abas lūdzām, uzlikām rokas bērnam uz galvas un Jēzus vārdā pavēlējām šai slimībai atkāpties. Tad mēs kopā slavējām Dievu un apliecinājām, ka Kristū mums dota dziedināšana. Otrā rītā mēs piecēlāmies un es biju šokā! Jau daudzus mēnešus meitiņu bija mocījušas asiņojošas un jēlas čūlas, bet tagad tās bija aizvilkušās ciet. Tas bija patiess, reāls brīnums, ko Dievs izdarīja no vienas lūgšanas bez medicīniskas iejaukšanās. Mēs ar tanti abas bijām pārsteigtas. Austiņa bija vesela, palika tikai vieglas krevelītes. Nākamās nedēļas laikā mana meita kļuva pilnīgi vesela, nebija pat apsārtumu un rētas no čūlām. Nu jau ir pagājuši divi gadi un manam bērnam no šīs slimības vairs nav ne miņas.

Es pati esmu Dievam ticējusi visu laiku, pirms vairākiem gadiem nācu arī uz draudzi, tomēr pārāk nopietni man tas nebija un pēc kāda laika es atkāpos. Taču piedzīvotā meitas dziedināšana vienas nakts laikā bija kā grūdiens, lai es pilnībā atdotu savu sirdi Dievam un atgrieztos draudzē. Pagāja mēnesis, un mani uzaicināja uz draudzes “Kristus Pasaulei” dzimšanas dienas dievkalpojumu. Tur arī es, saņemdama brīnumainu dziedināšanu savam bērnam, iedegos Dievam pa īstam. Viņš ir varens, mīl mūs un uzklausa mūsu lūgšanas. Ja mēs no visas sirds lūdzam un paļaujamies uz Dievu, tad Viņš mums dod to, ko no Viņa lūdzam.

Šo pāris gadu laikā, kopš esmu draudzē, mana meita Nikola ir pilnībā vesela, viņa ir ļoti dzīvespriecīgs bērns. Atopiskais dermatīts un alerģijas vairs ne reizi nav atgriezušies. Mans ģimenes ārsts ir šokā par šo dziedināšanu un arvien vēl netic, ka kaut kas tāds ir iespējams. Arī es pati šos divus gadus ik svētdienas nāku uz draudzi ar abiem bērniem, katru rītu lasu Bībeli un nāku pie Dieva lūgšanā.

Ja tu vēl nepazīsti Dievu, es tev gribu ieteikt nevilcināties, bet nākt pie Viņa tagad un atdot Viņam savu dzīvi. Uztici savas vajadzības un problēmas Dievam, jo Viņam nekas nav neiespējams!”

Marijas Stepes liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums