Vasarā Kristīnei, kā jau daudziem jauniešiem, patīk braukt ar velosipēdu,
taču traumas rezultātā viņa ieguva kreisā pleca kaula plīsumu. Pēc vairākām nedēļām tas saauga, bet sāpes palika un sagādāja diskomfortu dažādās ikdienas situācijās. Nesen jauniete devās uz draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu, un pēc aizlūgšanas sāpes vairs nav atgriezušās.

Jaunā meitene stāsta par piedzīvoto: „Šogad jūlija beigās neuzmanības dēļ nokritu no velosipēda un, aizbraucot uz slimnīcu, man konstatēja kreisā pleca jeb augšdelma kaula plīsumu. Rokai uzreiz uzlika fiksējošu pārsēju, kuru vajadzēja valkāt četras nedēļas, lai plīsums saaugtu. Pēc noteiktā laika tas bija sadzijis un pārsēju noņēma. Divas nedēļas man bija vēl jāveic speciāli vingrinājumi. Pagāja apmēram trīs mēneši, taču joprojām sāpju dēļ nevarēju pagulēt uz kreisās puses. Ievēroju arī, ka piepūli sagādā jakas vai mēteļa uzvilkšana, jo nevarēju atliekt kreiso plecu.

 

Jau apmēram gadu biju apmeklējusi draudzi “Kristus Pasaulei”. Pagājušā gada rudenī atnācu uz dziedināšanas dievkalpojumu. Slavējot Dievu un klausoties mācītāja sludināto vārdu, manī radās ticība, ka plecs ir dziedināts. Slavēšanas laikā, kad biju pacēlusi rokas, sajutu Dieva pieskārienu – manā krūškurvī ieplūda karstums un pēc kāda laika sajutu siltumu, kas iet no sirds uz plecu. Pēc brīža mācītājs aizlūdza par dziedināšanu un lūgšanas beigās teica, lai ikviens, kam bija kādas veselības problēmas, pārbauda sāpošo vietu ķermenī. Es mēģināju atliekt plecu un patiešām nejutu vairs nekādas sāpes! Vakarā pēc dievkalpojuma aizmigu uz kreisajiem sāniem un nogulēju visu nakti bez jebkādām sāpēm. Tās nejutu arī nākamajā dienā, kad vilku savu mēteli. Esmu ļoti pateicīga Dievam, jo kopš tā dievkalpojuma sāpes vairs nav atgriezušās! Esmu dziedināta un Dievs ir mans Ārsts!

 

Novēlu katram meklēt Dievu, jo Viņam visas lietas ir iespējamas!

Kristīnes Jākobsones liecību pierakstīja Dace Daubere