Pirms trijiem gadiem, kad Kristīne vēl nepazina Dievu, viņa strādāja garas darba stundas un saņēma par tām minimālo algu.
Ar nopelnīto naudu viņai nepietika, lai normāli spētu parūpēties par sevi un savu ģimeni. Taču, iepazīstot Dievu, Kristīnes finansiālā situācija ir ļoti izmainījusies.

„Esmu ieguvusi augstāko izglītību, bet tas nekādā veidā man nepalīdzēja nopelnīt vairāk. Neticēju saviem spēkiem un tam, ka dzīvē varētu sasniegt kaut ko nozīmīgu. Jau kopš mazotnes esmu cīnījusies ar mazvērtību un par sevi vienmēr domāju, ka man nekas nesanāks, ka es neko neprotu. Vienmēr biju nervoza, ļoti bailīga un pilnīgi nepārliecināta par sevi. Uzskatīju, ka nemāku runāt ar cilvēkiem un saprotami izteikt savu viedokli. Meklējot darbu, parasti izvēlējos piedāvājumus ar mazu atalgojumu un garām darba stundām, jo domāju, ka atbildīgāku amatu es nespēju ieņemt. Kad piedzima bērni, mēģināju nopelnīt iztiku, strādājot radoši, bet man pietrūka mērķtiecības un jau pēc neilga laika savu plānu atmetu pavisam,” atceras Kristīne.

Kad Kristīne sāka apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei”, viņa strādāja par preču pieņēmēja palīgu veikalā, kas ir pats zemākais ieņemamais amats. Ejot uz dievkalpojumiem un dzirdot mācītāju sludinām par Dieva apsolījumiem, viņa izlēma uzticēties un pieņēma lēmumu ziedot no savas algas desmito tiesu.

Draudzē es dzirdēju gan Bībeles pantus par ziedošanu, gan daudzas liecības par to, kā Dievs ir palīdzējis cilvēkiem atbrīvoties no nabadzības. Ar ticību sāku nest gan desmito tiesu, gan vēl papildus iknedēļas ziedot, jo es gribēju, lai turpmāk Dievs ir mans apgādnieks. Pieņēmu, ka desmit procenti no manas algas pieder Viņam, un es tos vienkārši atdošu atpakaļ. Es nešaubījos ne mirkli, ka šie principi darbosies manā dzīvē, un pēc neilga laika tiešām viss izmainījās.

Gan uzticēšanās Dievam un desmitās tiesas ziedošana, gan dievkalpojumos dzirdētais vārds iedrošināja Kristīni, palīdzēja atbrīvoties no mazvērtības un mainīt domas par sevi. Iepazīstot Dievu, cēlās arī viņas pašvērtējums un ticība saviem spēkiem. Kristīnei ļoti bija jāstrādā pie savām emocijām un uztveres, jāmaina attieksme pret darbu un apkārtējiem cilvēkiem, lai varētu saglabāt mieru arī problēmu situācijās un spētu atrast risinājumu. Mainoties raksturam, Kristīne daudz labāk varēja tikt galā ar saviem pienākumiem. Strādājot viņa centās visu izdarīt, cik vien labi tas bija iespējams, un neilgā laika posmā Kristīne tika paaugstināta par preču pieņēmēju un alga tika trīs reizes palielināta.

Es redzēju, ka Dieva principi tiešām manā dzīvē darbojas, izlēmu neapstāties un vēl vairāk paļauties uz Viņu. Kādā no dievkalpojumiem es nolēmu ticībā palielināt savu desmito tiesu. Lai gan brīžiem nebija viegli, es neatteicos no dotā solījuma, un Dievs mani ir svētījis. Pēc pusgada man piedāvāja darbu vienā no lielākajiem Latvijas saimniecības preču veikaliem vadīt preču pieņemšanas nodaļu. Ikdienas es saskaros ar visdažādākajām problēmām, kas liek man vēl vairāk darboties pie sava rakstura, savaldīt savas emocijas, mācīties strādāt ar cilvēkiemŠobrīd mana alga ir gandrīz divas reizes lielāka. Man nekas netrūkst, es pilnvērtīgi spēju parūpēties par sevi.”

Kristīne aicina ikvienu, kuram ir jebkādas problēmas, meklēt Dievu un Viņa gribu savai dzīvei. Viņš neatstās un parūpēsies par ikvienu, kas ir gatavs mainīties un darīt pareizas lietas. Lai cik bezcerīga arī izskatās dzīves situāciju, ar Dieva palīdzību to var mainīt.

Kristīnes Stalšānes liecību pierakstīja Līga Paņina