Pagājušo svētdien, 24. augustā, notika draudzes ‘’Kristus Pasaulei’’ dziedināšanas dievkalpojums.
Dieva klātbūtne bija ne tikai sajūtama, slavējot un klausoties mācītāja iedvesmojošo svētrunu, bet arī saredzama – Viņa brīnumos. Ikviens varēja izmantot iespēju nākt pie kalpotāja, kurš aizlūdza par cilvēkam aktuālo problēmu. Daudzi saņēma emocionālu un fizisku dziedināšanu no dažādām kaitēm. Bija iespēja dzirdēt gan liecības no pagājušā dziedināšanas dievkalpojuma, gan to, ko Dievs paveicis tieši šajā dievkalpojumā. Lūk, dažas no tām:

Džanetta: sakarā ar skoliozi jeb mugurkaula deformāciju man bieži sāpēja mugura. Arī pirms dievkalpojuma sāpēja astes kauls, bija grūti sēdēt un staigāt. Dievkalpojuma laikā, pat nezinu, kurā brīdī, asās sāpes bija pārgājušas. Kopš dievkalpojuma tās nav vairs atkārtojušās.

Baiba: pēdējā laikā man bija pasliktinājusies redze un aptuveni mēnesi, strādājot pie datora, obligāti vajadzēja brilles. Pēc aizlūgšanas redzu labāk, un, strādājot pie datora, brilles varu nelietot.

Vita: mani jau 3 nedēļas bija mocījušas sāpju lēkmes. Arī, atnākot uz dievkalpojumu, sīku žultsvada kristālu dēļ jutu stipras sāpes pakrūtē. Aizlūgšanas laikā pār manu ķermeni pārskrēja trīsas, un sāpes pārgāja. Arī pēc dievkalpojuma lēkmes nav vairs atkārtojušās!

Linda: Jau no bērnības mocījos ar sāpēm labās rokas locītavā un mugurā. Aizlūgšanas laikā sajutu siltumu ķermenī, pēc kurām sāpes bija pārgājušas. Piedzīvoju Dievu – aizbraucu mājās pilna ar pozitīvām emocijām un labām sajūtām!

Anita: Savos 52 gados, izlēmu skriet krosu, pēc kura man piepampa kājas un aptuveni divas nedēļas nevarēju pietupties. Aizlūgšanas laikā sajutu ķermenī karstumu un tagad varu saliekties ceļos! Pateicība Dievam!

Dziedināšanas dievkalpojumi draudzē „Kristus Pasaulei” notiek reizi trijos mēnešos, un nākamais notiks š.g. 23. novembrī. Uzticies Dievam – Viņš dziedina visos laikos, atver savu sirdi un tuvojies Viņam! Būsi mīļi gaidīts!

Kristīne Krapāne un Sandija Vēze