Pagājušo svētdien, 23.novembrī, draudzē „Kristus Pasaulei” norisinājās dziedināšanas dievkalpojums.
Šādi pasākumi tiek organizēti tikai četras reizes gadā un vienmēr iepriecina draudzes apmeklētājus ar enerģisku Dieva slavēšanu, mācītāja svētrunu un liecībām no cilvēkiem, kuri ir saņēmuši savu dziedināšanu. Šoreiz mācītājs sludināja par to, ka Dievs vēlas, lai mēs katrs cīnāmies par savu problēmu atrisināšanu un paļaujamies ne tikai uz mācītāja ticību par mūsu dziedināšanu, bet arī paši ticam, darot to, ko vēlas Dievs. Pēc tam, kad mācītājs bija aizlūdzis par visiem atnākušajiem un aicinājis ikvienu pieņemt Dieva brīnumu, cilvēki dalījās ar to, kādus uzlabojumus savā veselībā jau ir sajutuši un pamanījuši. Lūk, dažas no liecībām:

Ieva: „Man jau aptuveni divus gadus biju problēmas ar sprandu, kas visu laiku bija savilkta un stīva. Lūgšanas laikā jutu tādu kā tirpoņu galvas un sprandas rajonā. Pēc tam palika viegli un varēju bez problēmām grozīt galvu, saspringums ir izzudis.”

Aivis: „Bērnībā slimoju ar tuberkulozi, pēc kuras man bija elpošanas problēmas. Pa naktīm smaku, nespēju elpot caur degunu. Aizlūgšanas laikā sajutu karstumu un tirpoņu deguna rajonā, tagad varu viegli elpot caur degunu!”

Zane: „Man kopš bērnības ir deformēti kāju pirksti, kas radīja sāpes, gan stāvot, gan ejot. Nespēju nostāties uz pirkstgaliem. Dievkalpojuma laikā man caur pēdām izgāja tirpas un tās palika karstas. Pirmo reizi pēc ilgiem laikiem vairs nejūtu sāpes un varu nostāties uz kāju pirkstgaliem. Ticu, ka Dievs mani ir dziedinājis!”

Elīna: „Pirms aptuveni diviem gadiem biju traumējusi rokas pirkstus, tos pagriežot un nepareizi attaisot burciņu. Pirms aptuveni trijām nedēļām man sāka sāpēt plaukstas locītava. Pamanīju, ka izvairos no kustībām, piemēram, atvērtu durvis. Sāku par to lūgt Dievu un apliecināju, ka tikšu dziedināta. Dievkalpojumā lūgšanas laikā roka palika smaga un sāka pulsēt. Tagad sāpes ir pazudušas. Esmu dziedināta!”

Māra: „Strādāju darbu pie datora, kas izraisīja sprandas sāpes un stīvumu jau vairāku gadu garumā. Pat masiere izteicās, ka mana spranda ir „šausmīga”. Lietoju medikamentus, taču tie nespēja man palīdzēt. Pirms dievkalpojuma pati lūdzu Dievu, lai saņemtu dziedināšanu un tagad patiešām sāpes un saspringumu vairs nejūtu. Slava Dievam!”

Ludmila: „Man uz kreisās nieres bija izveidojies izaugums, kurš sāpēja, pagriežoties un kustoties. Šāda problēma bija jau vairākus gadus. Dievkalpojuma laikā pacēlu rokas un slavēju, pielūdzu Dievu. Sajutu, kā caur pacelto kreiso roku manī ieplūda siltums. Tagad šo izaugumu vairs nejūtu un varu brīvi kustēties.”

Ikviens ir laipni aicināts apmeklēt draudzes „Kristus Pasaulei” dievkalpojumus katru svētdienu pulksten 11:00 Latvijas Zinātņu akadēmijas telpās. Nākamais dziedināšanas dievkalpojums notiks 2015. gada februārī. Nāc un piedzīvo, cik Dievs ir labs!

Laura Gruševa