Edgars mūsu draudzē ir viens no galvenajiem, kurš atbild par savlaicīgu skaņu aparatūras un video projektoru uzstādīšanu,
kā arī par skaņas kvalitāti kopumā. Neiztrūkstoši viņš ir klāt katrā draudzes pasākumā, lai kalpotu. Edgars vada arī mājas grupu, un viņš ir veiksmīgs cilvēks. Tomēr pavisam nesen viņa dzīvē un kalpošanā bija pārbaudījums, kuru Edgars veiksmīgi pārvarēja ar savu ticību un nodošanos. Dziedināšanu, ko Edgars saņēma no pēkšņas slimības, viņš saista kopā ar savu kalpošanu un nodošanos Dievam.

„Kad jūnija sākumā pēc atvaļinājuma atgriezos darbā bērnudārzā, man pēkšņi pāris dienu laikā uzkāpa augsta temperatūra. Tā trīs dienas nemainīgi turējās 38 grādu robežās un šajā laikā man nebija ne iesnas, ne sāpes, ne kādi saaukstēšanās simptomi. Tad, ceturtās dienas rītā, augstā temperatūra pēkšņi pazuda, bet manu seju, galvu un pārējo ķermeni līdz jostas vietai pārklāja sarkani izsitumi.

Tā bija diena, kad mūsu draudzē ir kopējās lūgšanas, un man bija uzticēta svarīga kalpošana – aparatūras uzstādīšana. Vai es varu ar šādu lipīgu slimību atrasties vietā, kur ir daudz cilvēku, arī mazi bērni? Zvanīju mācītājam un prasīju pēc padoma. Mācītājs un viņa sieva mani iedrošināja. Mēs taču esam viena ģimene. Vai tad bērnu, kam ir vējbakas vai masalas, ģimenē izolē no visiem pārējiem?

Lūgšanu dievkalpojumā par mani aizlūdza mācītājs un visa draudze. Arī es pats pilnīgi paļāvos uz Dievu, jo jau iepriekš daudzas reizes Tas Kungs bija mani pārdabiski dziedinājis.

Pēc lūgšanām aizbraucu uz infektoloģijas centru, kur ārsts noteica diagnozi – vējbakas. Arī pirmdien, kad ierados pie sava ģimenes ārsta pēc slimības lapas, viņš apstiprināja, ka man ir tieši vējbakas, nevis masalas. Pie ārsta uz nākamo vizīti varēju ierasties ne ātrāk, kā pēc nedēļas. Taču jau nākamajā rītā es pamanīju, ka izsitumi uz sejas kļūst nevis aktīvi, bet sāk izzust! Kad mazliet vēlāk nācu Dieva priekšā lūgšanā, sapratu, ka esmu dziedināts!

Līdz trešdienas rītam man no ķermeņa pilnībā bija pazuduši visi izsitumi, neatstājot nekādas pēdas tā, it kā to nekad nebūtu bijis.

Nākamo pirmdien devos uz poliklīniku noslēgt slimības lapu. Ārsts neticēja, ka tik īsā laikā esmu kļuvis vesels. Viņš man palūdza vēlreiz parādīt fotogrāfiju, kur es biju redzams ar izsitumiem. Tad viņš konsultējās ar vairākiem kolēģiem, dakteri brīnījās un bija šokā. Parasti vējbakas ilgst vismaz 1,5 – 2 nedēļas, veidojas pūslīši, kreveles un rētas. Īpaši smagi vējbakas norit pieaugušiem cilvēkiem, kuri tās nav izslimojuši bērnībā.

Dievs ir brīnišķīgs un uzticams! Viņš redz, kad mēs kalpojam un nododamies Viņam. Viņš mūs svētī, palīdz un dziedina, jo mums nav laika slimot. Tāpēc es ticu, ka Viņš mani dziedināja tik ātri. Šādos gadījumos esmu drošs, jo dziedināšanu no Dieva pats esmu piedzīvojis daudzas reizes.”

Edgara Paņina liecību pierakstīja Artūrs Danenbaums