Velta draudzi „Kristus Pasaulei” apmeklē trešo gadu.
Esot šajā draudzē, viņa ir iepazinusi Dievu un saņēmusi pārdabisku mugurkaula dziedināšanu.

Velta stāsta: „Pirms pieciem gadiem man parādījās trulas muguras sāpes. Pieņemu, ka tas ir smagā darba rezultāts, jo agrāk ilgstoši strādāju fizisku darbu laukos. Pēc vairākiem izmeklējumiem ārsti man konstatēja mugurkaula diska un skriemeļa deformāciju. Man bija grūti pagriezties un iet taisni. Vīrs bieži teica, ka ejot es virzos viņam virsū. Es nevarēju noliekties, jo atliecoties sāpes mugurā kļuva ļoti asas un nepanesamas. Dažas reizes biju aizgājusi uz masāžām, bet tās palīdzēja uz īsu laiku. Ja sāpes pastiprinājās, vislabākās zāles man bija lūgšana. Es apliecināju, ka Jēzus brūcēs esmu dziedināta un man tiešām pēc brītiņa kļuva vieglāk. Kad pagājušā gadā braucu uz draudzes „Kristus Pasaulei” dziedināšanas dievkalpojumu, nešaubījos, ka šajā reizē tikšu dziedināta.”

Kad sākās aizlūgšanas, Velta devās pie kāda no draudzes kalpotājiem, kurš lūdza Dievu, lai viņas mugurkauls tiktu dziedināts. Lūgšanas laikā viņa juta Dieva klātbūtni un siltumu visā ķermenī. „Es zināju, ka šajā brīdī Dievs man pieskaras un dziedina manu mugurkaulu”, atceras Velta.

Pēc šī dievkalpojuma muguras sāpes ir pazudušas pavisam. Tagad Velta brīvi var strādāt visus dārza darbus, veikt visas kustības, nebaidoties, ka asās sāpes atgriezīsies. Šī dziedināšanas saņemšana ir ļāvusi Veltai saprast, cik Dievs ir reāls un varens. Viņam nekas nav neiespējams. Veltas attiecības ar Dievu ir kļuvušas vēl tuvākas un ciešākas. Velta ir ļoti pateicīga Dievam, kurš paveica šo brīnumu viņas dzīvē.

Liecību pierakstīja Laura Gruševa