Daniela ir ļoti jauka un prātīga desmit gadu veca meitene ar divām garām bizēm un brillēm.
Viņas sliktā redze ir acu vājuma iedzimtības rezultāts. Kad meitenītei bija seši gadi, ārsti konstatēja, ka viņai nepieciešamas brilles ar mīnus četras dioptrijas stiprām lēcām. Kaut arī Daniela bez brillēm īsti nespēja redzēt tālumā, no šī brīža viņu vairāk traucēja tas, ka briļļu dēļ acis pastāvīgi nogura un bieži slodzes dēļ sāpēja. Slimība progresēja, un vēl pēc diviem gadiem ārstu pārbaude uzrādīja vēl bēdīgāku rezultātu – mīnus sešas dioptrijas.

Pagājušā gada augustā Daniela kopā ar savu mammu devās uz draudzes „Kristus Pasaulei” rīkoto dziedināšanas dievkalpojumu. Danielas mamma jau vairākus mēnešus bija cītīgi apmeklējusi draudzes pasākumus, tādējādi viņa bija piedzīvojusi Dieva darbus savā dzīvē jau iepriekš. Tikmēr meitene pa vasaru dzīvojās pa laukiem. Tomēr uz šo īpašo dievkalpojumu līdzi tika ņemta arī Daniela.

Viņa stāsta, ka, nākot uz dziedināšanas dievkalpojumu, neko sevišķu neesot gaidījusi. Tomēr, kad mācītājs aicināja cilvēkus iznākt priekšā uz kopīgo aizlūgšanu, Daniela devās uz zāles priekšgalu. Pēkšņi aizlūgšanas laikā Daniela juta, ka viņas acis un pamazām arī pārējo ķermeni pārņem patīkams siltums. Pēc brīža Daniela saprata, ka viņas redze ir kļuvusi ievērojami asāka.

Pēc šī notikuma, dodoties pie acu ārsta un veicot kārtējo redzes pārbaudi, ārsts konstatēja, ka meitenes redze no normas novirzījusies vairs tikai par mīnus četrām komats piecām dioptrijām. Visvairāk Daniela priecājās par to, kad pēc kāda laika konstatēja, ka acis vairs nesāp. Viņas redzes uzlabojums ir saglabājies līdz pat šim brīdim.

Lai paturētu šo brīnumu un iegūtu dziedināšanu līdz galam, Daniela sāka lasīt Bībeli un lūgt Dievu. Meitene pamāca, ka Dievs ir jāmeklē, jo Viņš ir vienīgais, kurš spēj mums dot piepildījumu, – to, ko nespēj neviens un nekas cits – ne draugi, ne nauda, ne zīlnieki. Viņa norāda, ka tikai un vienīgi Dieva žēlastība spēj izmainīt cilvēka sirdi un dziedināt acis.

Danielas Jermacānes liecību pierakstīja Kristīne Krūkliņa