Natālija ir smaidīga un atvērta sieviete, kura ik nedēļu apmeklē draudzi „Kristus Pasaulei”.
Aptuveni pirms gada viņa darbā traumēja muguru, kas traucēja turpināt strādāt un darīt ikdienas lietas. Sieviete jau bija iepazinusi Dievu un to, kā Viņš spēj atbrīvot no atkarībām, slimībām un citām problēmām. Tā vietā, lai satrauktos, Natālija lūdza Dievu un tika dziedināta.

 „Es strādāju viesnīcā par istabeni. Katru dienu man bija jāpārbīda smagās gultas, lai varētu tās saklāt un sakārtot istabu. Reiz, kā ierasts, ar abām rokām atbīdīju gultu no sienas, un man tā „savilka” muguru, ka nevarēju atliekties. Ar mokām iztaisnojos, lai varētu pabeigt darbu un aiziet mājās. Diemžēl sāpes nepārgāja, un katru dienu es jutu diskomfortu. Mans naktsmiers bija traucēts, jo tad, kad mēģināju gultā pagriezties, mugura iesāpējās un bija grūti atkal iemigt. Arī ejot pa ielu vai nesot iepirkumus, jutu sāpes, kas traucēja kustēties. Bija brīži, kad tās mazinājās, taču, atgriežoties darbā, viss no jauna atgriezās. Jau sāku domāt, ka tas ir normāli, jo esmu tajā vecumā, kad rodas šādas problēmas. Pie ārsta nolēmu neiet, jo ticēju, ka Dievs man var palīdzēt daudz labāk, nekā medikamenti, kas tikai īslaicīgi noņem sāpes.” stāsta Natālija.

Šajā ziemā kādā no dievkalpojumiem mācītājs aicināja iznākt zāles priekšā tos cilvēkus, kam ir kādas veselības problēmas. Arī Natālija izgāja un uz mācītāja jautājumu, kāda slimība viņu nomoka, atbildēja, ka sāp mugura. Mācītājs uzlika rokas uz Natālijas sāpošās vietas un aizlūdza. Pēc tam viņš aicināja sievieti saliekties un iztaisnoties, lai pārbaudītu, vai mugura vēl sāp. „Pēc mācītāja lūguma noliecos, lai pieskartos ar rokām pie zemes, un sapratu, ka sāpes ir pārgājušas un varu viegli atliekties un iztaisnot muguru. Pirms tam es to varēju izdarīt tikai ļoti lēnām un ciešot sāpes. Es ticēju, ka esmu dziedināta un muguras problēmas vairs neatkārtosies. Tā arī notika – kopš tā brīža man mugura vairs nesāp, un arī šāda „savilkšana” nav atkārtojusies, lai arī pašlaik strādāju fiziski smagu darbu. Tas ir brīnums, ko izdarīja Dievs! Medikamenti bieži vien spēj cilvēkam palīdzēt tikai uz īsu brīdi, taču Dievs var dziedināt no visām sāpēm un slimībām!” priecīgi stāsta Natālija.

Bībelē Jeremijas 17:14 ir teikts: „Dziedini mani, ak, Kungs, tad es būšu izdziedināts; palīdzi man, tad ir palīdzēts!” Dievs vēlas mums palīdzēt kļūt pilnīgi veseliem, atbrīvojot no slimībām un sāpēm. Natālija iesaka ikvienam, kuru nomāc veselības problēmas, paļauties uz Dievu un censties Viņu iepazīt, jo Dievs ir vislabākais Ārsts.

Natālijas Karandajevas liecību pierakstīja Laura Gruševa