Ziedi mijās ar smaidiem, apskāvieniem un dāvanām.
Pagājušā sestdiena paliks daudzu cilvēku sirdīs, jo draudzē „Kristus Pasaulei” notika Līderu un Bībeles skolu izlaidums. Tika sveikti 17 Bībeles skolas un 10 Līderu skolas absolventi. Kā pēc labi padarīta darba, absolventi tika sveikti gan no draudzes, gan mājas grupām, gan individuāli. Izlaidums bija īpašs notikums skolu absolventiem, kuri pēc apmēram pusgadu ilgušajām mācībām varēja saņemt ilgi gaidīto diplomu. Šī diena priecēja arī katru vadītāju, kurš ar savu darbu piedalījies savu cilvēku apmācības procesā un nu varēja baudīt sava darba rezultātu.

Abās skolās ir iespējams pieteikties pie mājas grupa vadītāja, pa e-pastu sandija@gmail.com, vai arī pa telefonu 27091231.

Draudzes Bībeles un Līderu skolas ir unikāla iespēja apgūt Bībeles un kristīgās mācības pamatus Bībeles skolā, kā arī iegūt zināšanas par vadību, evaņģelizāciju, mūsu draudzes vīziju un daudz citu noderīgu lietu Līderu skolā. Abas skolas ir veids, kā celt stiprus kristiešus kopā ar draudzi „Kristus pasaulei”. Arī tu vari piedalīties!

Marija Graudiņa