Latvijas pilsēta Valka ir viena no retajiem piemēriem visā pasaulē, kur robeža šķērso pilsētas centru,
sadalot to divās daļās. 1. maijā turp devās kalpot draudzes “Kristus Pasaulei” dalībnieki, lai Valkas Kultūras namā pulcētu 88 cilvēkus uz dziedināšanas dievkalpojumu.

Pēc lieliskas slavēšanas sekoja mācītāja Mārča Jencīša svētruna,
kas atgādināja neaizmirst svarīgāko ikviena cilvēka dzīvē, atzīt ka Jēzus Kristus ir atbilde uz visām svarīgākajām cilvēka vajadzībām. Dievs caur šo svētrunu uzrunāja daudzu sirdis, jo uz aicinājumu pieņemt Jēzu Kristu par savu Glābēju iznāca divdesmit trīs no zālē klātesošajiem.

Dievkalpojuma beigās bija īpašas aizlūgšanas, kuru laikā cilvēki varēja iet pie kalpotāju komandas un pastāstīt savu konkrēto vajadzību, par kuru tiks lūgts arī turpmāk. Kāda sieviete savu dziedināšanu saņēma jau uzreiz dievkalpojuma laikā. Mārai ilgus gadus bija sāpējusi mugura un lielas neērtības sagādāja visvienkāršākās kustības. Sāpju dēļ sievietei bija grūtības pieliekties un ilgstoši nostāvēt. Dievkalpojuma laikā viņa juta visā ķermenī siltumu, un saprata, ka Dievs ir pieskāries un dziedinājis viņu no ilgstošajām veselības problēmām, jo jau pasākuma laikā Māra spēja nostāvēt daudz ilgāk nekā ikdienā tas bija iespējams. Sieviete ir ļoti pateicīga Dievam un laimīga par piedzīvoto!

Turpmāk ikviens, kurš vēlēsies, varēs saņemt atbalstu un aizlūgšanas, piedaloties mājas grupiņā, kas notiks katru sestdienu pulksten 14:15, kā arī iegūt padziļinātu priekšstatu par aktuālām tēmām Bībelē, apmeklējot Bībeles skolu. Gan mājas grupiņu, gan Bībeles skolu vadīs Kristīne Krūkliņa, kuru jautājumu gadījumos var sazvanīt pa tālruni 26030471.

Fotoreportāžu no dievkalpojuma Valkā varat aplūkot šeit: http://www.draugiem.lv/kristuspasaulei/#/kristuspasaulei/gallery/?pid=390083828

Nākamais dziedināšanas dievkalpojums un draudzes atklāšana ir paredzēta Liepājā, 8. maijā, kas notiks Liepājas olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, plkst. 19.00.

Informācija uzziņām pa tālruni 29335196, vai mājas lapā www.kristuspasaulei.lv

Ikviens tiek mīļi gaidīts piedalīties, saņemt savu dziedināšanu un aicināts pievienoties arī turpmāk draudzes “Kristus Pasaulei” mājas grupiņai!

Līga Paņina