Pagājušajā dievkalpojumā, kas notika 30. jūlijā, draudzes priekšā iznāca Vitālijs un Evita.
Viņi oficiāli paziņoja, ka ir saderinājušies un gatavojas precēties. Šis jaunais paziņojums draudzē izraisīja lielu prieku un sajūsmu.

Evita un Vitālijs iepazinās tieši draudzē „Kristus Pasaulei”. Vitālijs kalpo slavēšanas komandā kā bundzinieks. Viņam Evita iepatikusies jau sen, taču pirmo soli, uzaicinot viņu uz randiņu, viņš spēra nesen. Sākumā Evita nezināja, ko sagaidīt no šīs tikšanās, uz kuru viņu uzaicinājis Vitālijs. Tikšanās laikā abiem atklājies, ka viņi ir līdzīgi cilvēki, kas līdzīgi domā un redz pasauli. „Man iekšā bija pilnīgs miers. Tā es sapratu, ka šo tikšanos atbalsta arī Dievs,” saka Evita.

Evita atklāj, ka dīvainas sakritības notikušas jau pirms viņu pirmās tikšanās. Tā, piemēram, bieži gadījās, ka Evita un Vitālijs no draudzes izgāja kopā, tāpēc viņiem sanāca parunāties. Notika arī tā, ka Evita un Vitālijs sastapās pirms ieejas Zinātņu akadēmijā, kur notiek draudzes pasākumi.

Pēc „Kristus Pasaulei” repa festivāla Evita un Vitālijs satikās vēlreiz. Tagad jau bija pavisam skaidrs, ka abi ir „uz viena viļņa” un vēlas kopā veidot ģimeni. „Domāju, ka mums vairāk nekas nav jāgaida. Arī mācītājs teica, ka lieki vilcināties nevajag. Ja mēs zinām Dieva gribu, tad taču vairs neko negaidām, vai ne? Mēs darām to, ko esam sapratuši no Dieva!” tā par gaidāmajām kāzām saka Evita.

Jau tagad tiek meklēts dzīvoklis, kurā sākumā dzīvos Evita ar meitiņu Evelīnu, bet pēc kāzām tur ievāksies Vitālijs. Tas tādēļ, lai jaunlaulātajiem nebūtu sevi jāapgrūtina ar mokošu ģimenes mājokļa meklēšanu pēc kāzām. Evitas un Vitālija kāzas notiks šī gada rudenī.

Laura Zeniņa.