„Dzelzs tiek ar dzelzi uzasināta un vīrs trin vīru” Salamana pamācības 27:17

Pavisam drīz draudzē „Kristus pasaulei” tiks organizēts vīru grupu tīkls. Līdz šim vīru grupas draudzē praktiski nebija un vīri piedalījās jauktajās mājas grupās.

Nepieciešamību pacelt līderus tieši no vīru vidus draudzes mācītājs Mārcis Jencītis uzsvēra jau sen. Vīzija G12 sevī ietver gan vīriešu, gan sieviešu mājas grupu tīklu. Ja draudzes mācītājs kalpo divpadsmit vīriem, tad viņa sieva kalpo divpadsmit sievietēm. Individuālā kalpošana un mācekļu veidošana ir daudz efektīvāka, ja vadītājs kalpo sava dzimuma cilvēkiem.

12. februārī tūlīt pēc dievkalpojuma notika vīru grupas dibināšanas sapulce, kurā piedalījās 30 draudzes vīriešu. Mācītājs Mārcis Jencītis uzsvēra to, ka ir pienācis brīdis, kad sievietes draudzē vairs nevar kalpot tālāk vīriem un efektīvi viņus celt. Pienācis laiks celties līderiem vīriešiem draudzē.  

Dibināšanas sapulcē tika apzinātas vietas, kur varētu notiks pirmās vīru grupas sapulces, kā arī spriests par pirmās vīru grupas sanākšanas datumu. Tagad tas jau ir zināms – tā būs ceturtdiena 3. marts, kad vīri pulksten 19.00 pulcēsies uz savu pirmo mājas grupas sapulci Tērbatas ielā 38.

Pašā sākumā tā būs atvērtā grupa, kurā tiks gaidīti visi „Kristus pasaulei” vīri. Mērķis tuvākajai nākotnei ir grupu dalīt uz pusēm un izveidot arī pirmo vīru līderu grupu.

Artūrs Danenbaums.