Par to, kas notiek cilvēku dzīvē, apmeklējot grupiņu,
lūdzam padalīties kādai no Sandijas mājas grupas meitenēm – Elīnai.

Elīna tikai nesen sākusi apmeklēt draudzi „Kristus Pasaulei”. Pirmo reizi uz šo draudzi tās 3 gadu jubilejas konferencē šā gada 26. martā viņu uzaicināja brālis. Šeit Elīna iepazinās ar draudzes cilvēkiem, no kuriem viens vēlāk uzaicināja viņu arī uz mājas grupiņu.

Pēc konferences Elīna ar prieku sāka apmeklēt mājas grupu, kur ir ieguvusi vērtīgus draugus, kas ir uzticami un mīl viņu tādu, kāda viņa ir. Kas vienmēr ir gatavi no sirds palīdzēt un sniegt vērtīgu padomu, ja tas ir nepieciešams.

Kopš Elīna apmeklē draudzi un mājas grupu, viņas prioritātes ir mainījušās. Laiku pa laikam dievkalpojumos tiek mācīts par kristieša piecām prioritātēm, un Elīna cenšas dzīvot pēc tām.

Pats vērtīgākais, ko viņa ir ieguvusi, ienākot draudzē „Kristus Pasaulei”, ir personīgas attiecības ar Dievu. Arī iepriekš Elīna ir lasījusi Bībeli, bet ne disciplinēti. Šajā draudzē viņa uzzināja, ka tas ir jādara katru dienu, regulāri un disciplinēti. Viņa ir iemācījusies Dieva Vārdu pielietot savā dzīvē. Savās lūgšanās Elīna lūdz pēc Dieva vārda un pēc tam to apliecina savā dzīvē, katrā konkrētā situācijā. Dieva vārds maina  viņas domas un attieksmi pret dzīvi un cilvēkiem.

Elīna ļoti cenšas, lai Dievs viņas dzīvē ir pirmajā vietā un tad viņa pati, ģimene, kalpošana un darbs. Nesen Elīnai nācās pieņemt nopietnu un drosmīgu lēmumu – pateikt savai darba devējai, ka sestdienās apmeklēs draudzi, nevis darbu. Darba devēja vēl nav pilnībā pieņēmusi šo noteikumu, bet Elīna ir nolēmusi neatkarīgi no darba devēja lēmuma apmeklēt draudzi sestdienās.

Mājas grupā Elīna ir iemācījusies evaņģelizēt, draudzēties ar cilvēkiem, kā arī mainīt kādas nepilnības raksturā. Lietas ko viņa ir apņēmusies darīt mājas grupā un kalpošanā, cenšas izdarīt pēc labākās sirdsapziņas. Esot kopā ar grupas cilvēkiem, Elīna cenšas saskatīt, kas viņas raksturā ir nepilnīgs un to mainīt. Mājas grupa ir vieta, kur pārrunājot sestdienas svētrunu un cenšoties to praktiski pielietot savā dzīvē, var mainīt cilvēka raksturu, uzskatus un prioritātes. Šeit ir vieta, kur mācīties mīlēt savu tuvāko, kā sevi pašu, tā, kā to darīja Jēzus.

Liene Jurga.