Vienā no draudzes „Kristus pasaulei” līderu pilnsapulcēm tās
mācītājs Mārcis Jencītis izteica interesantu domu – mums kā kristiešiem nav jābaidās izmantot mūsdienu masu saziņas līdzekļus, arī virtuālo vidi internetā, lai sludinātu evaņģēliju un mantotu dvēseles Kristum. „Galvenā komunikācija mūsdienās cilvēku starpā notiek tieši internetā”, – viņš teica.

Ko mūsdienu vidusmēra kristietis domā, piemēram, par sociālajiem portāliem draugiem.lv vai facebook.com? Diezgan bieži izskan viedoklis, ka kārtīgam kristietim nav jāveido savs profils draugos vai feisbukā, un kur nu vēl čatot internetā!?

Protams, mēs daudzi esam dzirdējuši par saldumu onkuļiem, kuri „sēž” internetā un meklē mazgadīgos upurus, kā arī vieglas uzvedības meitenēm (un puišiem), kuri virtuālajā vidē meklē sev vien dzimumattiecību partnerus. Un tomēr – vai tas nozīmē, ka kristietim sociālajos portālos pilnīgi nebūtu ko darīt?

„Atņem velnam viņa ieročus un lieto tos, lai glābtu cilvēkus!” – apmēram tādu domu kādā no līderu sapulcēm izteica mācītājs Mārcis Jencītis. Viņš arī aicināja mājas grupu vadītājus veidot savu grupu profilus facebook un twitter, kā arī regulāri atjaunināt informāciju tajos un uzturēt komunikāciju ar interesentiem.

Kopš tās reizes daudzi „Kristus pasaulei” dalībnieki ir atvēruši savus profilus šajos portālos. Piemēru rāda arī pats mācītājs. Līdz ar to komunikācija starp draudzi, tās cilvēkiem, viņu piederīgajiem un arī pārējo sabiedrību iet plašumā. Izveido arī tu savu profilu draugos vai facebook, uzaicini citus savā draugu pulkā un komunicē ar mums!

Materiālu sagatavoja Artūrs Danenbaums.

Šeit var iepazīties ar mācītāja un reizē arī draudzes profilu twitter: