Apritējuši jau astoņi gadi,  kopš Biķernieku slimnīcas kapelā kopā sanāca daži cilvēki, kuri vēlējās kalpot Dievam un nest cilvēkiem evanģēlija vēsti. Tā bija draudzes “Kristus Pasaulei” pirmā grupiņa Rīgā. Šodien draudzē ir jau apmēram 400 dalībnieku, kas ik nedēļas pulcējas kopā dievkalpojumā un mājas grupiņās Rīgā un daudzās citā Latvijas pilsētās. 21. februārī tiks svinēta draudzes astotā dzimšanas diena, kurai par godu tiks rīkoti krāšņi svētki.

Pasākumā piedalīsies slavēšanas grupa ar plašu svētku koncertu, kuru pavadīs dejotāju uzstāšanās. Neiztrūkstoša būs mācītāja svētruna, kura būs sagatavota atbilstoši šim notikumam. Kā jau tas dzimšanas dienai pienākas, katru apmeklētāju sagaidīs dažādi nelieli pārsteigumi un daudz patīkamu brīžu.

Aicinām visus mūsu draugus un atbalstītājus, kā arī katru, kurš vēlas svinēt svētkus kopā ar mums. Mīļi gaidīts arī ikviens, kuram šis būs pirmais draudzes apmeklējums, jo svinības ir labs iemesls, lai atnāktu ciemos mūsu draudzē. Dievkalpojumi draudzē „Kristus Pasaulei” notiek svētdienās plkst. 11:00 Elizabetes ielā 2, Pasaules tirdzniecības centrā. Papildus informāciju iespējams atrast draudzes mājaslapā www.kristuspasaulei.lv.

Dace Daubere